"Latvenergo" arī šogad turpina atbalstīt daudzbērnu ģimenes

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

AS "Latvenergo" arī 2014.gadā turpina sociālā atbalsta programmu ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem, sniedzot atbalstu ar Dāvinājumu 84.24 EUR vērtībā.

Atbalsta saņemšanai daudzbērnu ģimenes no 1.augusta varēs ērti pieteikties Latvenergo Klientu apkalpošanas portālā www.e-latvenergo.lv, kā arī klientu apkalpošanas centros visā Latvijā līdz pat 2014.gada 31.decembrim.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad dāvanu kartes tiek dāvinātas sadarbībā ar Biedrību "Latvijas pašvaldību savienība". EM ir apstiprinājusi AS Latvenergo Dāvinājumu par kopējo summu 1.68 miljoni eiro, saņemts LR Finanšu ministrijas saskaņojums.

Atbilstoši aktuālajai situācijai, kad klienti par elektroenerģiju norēķinās pēc Starta un Pamata tarifiem, dāvinājuma apjoms vienai daudzbērnu ģimenei ir aprēķināts kā starpība starp Starta un Pamata tarifu, papildus kompensējot klientam 2400 kWh par Starta tarifu, kas atbilst 84,24 eiro.

AS "Latvenergo" sociālā atbalsta programmas ietvaros 2014. gadā paredzēts daudzbērnu ģimenēm (ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem vecumā līdz 18 gadiem) piešķirt elektrības dāvanu kartes 84.24 eiro vērtībā par kopējo summu 1,68miljoni eiro.

Dāvanu karšu izplatīšanu un uzskaiti, kā arī sociālā atbalsta kampaņas organizēšana tiek īstenota sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. AS "Latvenergo" uzsver, ka atbalsta saņemšanas mehānisms kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību ir pilnveidots, lai saņemšanas process būtu maksimāli vienkāršs un daudzbērnu ģimenēm ērts. No 1.augusta elektronisko dāvanu karšu izplatīšanas nolūkos AS "Latvenergo" izveidojis funkcionālu iespēju daudzbērnu ģimenēm pieteikties kartes saņemšanai klientu portālā e-latvenergo.lv. Pieteikties atbalstam daudzbērnu ģimenes varēs arī klātienē, AS "Latvenergo" klientu apkalpošanas centros.

Pilnveidojot atbalsta mehānisma saņemšanas iespējas, ir ņemta vērā iepriekšējos gados uzkrātā pieredze. Piemēram, lai atbalsta saņemšanas iespējas būtu visām daudzbērnu ģimenēm, kuras elektroenerģiju iegādājas no AS "Latvenergo" tieši, kā arī tām, kuras elektroenerģiju iegādājas caur starpniekiem - piemēram, norēķinās par elektrību ar namu apsaimniekotājiem vai izīrētājiem. Saņemot dāvanu karti, daudzbērnu ģimene varēs to pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru Latvenergo līgumu, kura ietvaros elektroenerģiju pārdod AS "Latvenergo".

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Andersonu ģim. 16. augusts 2014 08:48

ceru loti ka visas pieteikusas gimenes kam ir 3+ sanems to solito atlaidi...nevis beigas latvenergo pateiks ka limits izterets un kadam atlaidi nevares iedot!

@ita 3. augusts 2014 16:46

Paldies Latvenergo,tas ģimenēm būs liels atspaids.

Kristineee 1. augusts 2014 18:31

Jā, japiesakās latvenergo mājas lapā vai personīgi, priecē tas fakts, ka kārtējā atlaide pienākas visām daudzbērnu ģimenītēm, ne tikai trūcīgajām un nabadzīgākajam slānim ar kautkadu noteiktu statusu.:)bet VISIEM kuru ģimenē ir 3+
Ko lai par to saka - PIRMĀ atlaide, ko mēs kā daudzbērnu ģimene dzīvojot RĪGĀ būsim saņēmuši.
Cerēju vēl uz skolas pabalstu, bet tur atkal TOPĀ TRŪCIGIE UN MAZNODROŠĪNĀTIE, kuriem viss pienākās, bet vidēja slāņa ģimenei - NEKAS.

Mārīte 1. augusts 2014 13:04 māmiņa_Iveta

Cik saprotu, tad nav jāiet uz Soc.dienestu, bet jāpiesakās šeit- https://www.e-latvenergo.lv/lv/private/atbalsts-daudzbernu-gimenem/
20 dienu laikā viņi izskata pietekumu un sniedz atbildi.

puiku_mamma 29. jūlijs 2014 23:08

Cik lieliska ziņa un vēl jo vairāk, ja varēšu pieteikties neizejot no mājas (Y)

māmiņa_Iveta 29. jūlijs 2014 22:19 Ieva

Līdz šim bija tā, ka uz šo karti bija jāiet jāpiesakās Sociālajā dienestā un tad automātiski Latvenergo šo summu norēķināja nost. Kā būs tagad, tā līdz galam nesapratu, bet tad tiešām no 1. augusta varēsim noskaidrot.

MieraVējos! 29. jūlijs 2014 19:42

Jehū,cik jauks pārsteigums :)

Ieva 29. jūlijs 2014 19:32

Mēs līdz šim gan neesam šīs kartes izmantojuši. īsti nevaru saprast, vai gadījumā, ja neesmu iztērējusi Starta tarifa apjomu, atbalsts arī pienākas? Būs vien tai augusta sākumā jāsazinās ar Latvenergo un jānoskaidro.