15. maijā Motormuzejā notiks Ģimenes dienas festivāls, pagarināts muzeja darba laiks

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Koncerts, zinātniskais teātris, ledus šovs, ģimeņu kronēšana, momentfoto – šīs un daudzas citas izklaides 15. maijā no plkst. 13.00 līdz 16.00 ģimenēm ar bērniem būs sarūpētas Ģimenes dienas festivālā, kas notiks pie Motormuzeja Rīgā. Daudzbērnu ģimenēm šajā dienā muzeja apmeklējums ir bez maksas, un muzeja darbalaiks ir pagarināts līdz plkst. 20.00.

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads izsludināts par Goda ģimenes gadu, un tā ietvaros gaidāmi daudzi jo daudzi pasākumi un aktivitātes ģimenēm. Pirmais no tiem – Ģimenes dienas festivāls, kas vienlaikus iecerēts kā simboliska Latvijas Goda ģimenes gada atklāšana.

Festivāla programmā:
Čellu trio „Melo-M”
Zinātniskais teātris
Gigantiskie burbuļi
Ledus šovs
Hennas zīmējumi
Ģimenes momentfoto
Goda ģimeņu kronēšana
Un citas aizraujošas aktivitātes!

Par godu Ģimenes dienas festivālam 15. maijā Motormuzeja (Rīgā, S. Eizenšteina ielā 8) darba laiks pagarināts līdz plkst. 20.00. Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot derīgu „3+ Ģimenes karti”, ieeja muzejā bez maksas!

Ģimenes dienas festivāls notiek sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Valsts reģionālās attīstības aģentūru, sadarbības platformu „Demogrāfisko lietu centrs”, Latvijas vecāku organizāciju „Mammamuntetiem.lv”, „3+ Ģimenes karti”. Pasākums iekļauts Latvijas simtgades programmā.

Par Latvijas Goda ģimenes gadu
Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads izsludināts par Goda ģimenes gadu. Gada moto: „Laiks bērniem! Latvija ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību”. Latvijas Goda ģimenes gadā ir plānoti daudzveidīgi pasākumi, lai pateiktu paldies un godinātu ģimenes, kurās jau aug bērni, kā arī ir iecerētas aktivitātes, kas veicinātu sabiedrības izpratni par nepieciešamību kļūt par ģimenei ar bērniem draudzīgāku sabiedrību. Latvijas nākotne ir tiešā veidā atkarīga no tās bērniem, tāpēc ne tikai vārdos, bet arī darbos jāapliecina – laiks bērniem! Vairāk informācijas: www.laiksberniem.lv, Facebook.com/GodaGimenesGads, Instagram/GodaGimenesGads.
Atbildīgā institūcija par Latvijas Goda ģimenes gada ativitāšu īstenošanu – Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

FOTO: Shutterstock.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sirēna 14. maijs 2018 13:26 LigaBerzina

Diezgan aizskaroši... Esmu strādājoša četru bērnu mamma, turklāt viena. Speciāli šim pasākumam sarunāju darbā stundu ātrāk brīvu (atnāku ātrāk).. Jutīšos diezgan slikti, ja vēlāk kāds par manu ģimeni pateiks - lūk, kur dīkdieņi, slimotāji un pabalstu saņēmēj" jo ieradīsimies.. |-)

Bet Jolantai Brokai piekrītu, tiešām savādi, ka pasākums tieši 15.05.- darba dienā, jo tiešām jāstrādā. Protams, man paveicies ar darba laiku, bet ne jau visi tā var...

LigaBerzina 9. maijs 2018 10:16

Izskatās, ka tikai ķeksīša pēc šis pasākums, lai varētu teikt - Mēs atbalstām goda ģimenes, redz kādu pasākumu sarīkojām bez maksas. Tas nekas, ka ieradīsies tikai dīkdieņi, slimotāji un pabalstu saņēmēji, jo pārējiem jāstrādā vai jāmācās skolā un bērnudārzā. Būtu vismas ielikuši pasākumus laikā no 17-20:00...

JolantaBroka 8. maijs 2018 14:15

Nekļūdījāties - festivāls tiešām notiek darba dienā darba laikā? Ir pieņemts, ka daudzbērnu ģimenes nestrādā?!? ...