Latvijas nacionālais degvielas tirgotājs SIA „ASTARTE-NAFTA” pievienojas Latvijas Goda ģimenes atbalsta programmai „3+ Ģimenes karte”

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Ar „3+ Ģimenes karti” ASTARTE-NAFTA degvielas uzpildes stacijās saņemsiet:

  • 4,0 centi/litrā atlaidi jebkuram degvielas veidam

 ASTARTE-NAFTA uzpildes staciju karte šeit. Atlaide darbojas uzrādot 3+ karti degvielas uzpildes stacijas operatoram.

 ASTARTE-NAFTA ir lielākais Latvijas nacionālais degvielas tirgotājs ar 100% Latvijas kapitālu, kā arī vairākus gadus ir atzīts par lielāko nodokļu maksātājs Zemgalē.

 Mūsu degvielas uzpildes staciju tīklā ir 29 DUS visā Latvijā, kurās piedāvājam populārākos degvielas veidus un visu nepieciešamo klienta automobilim, kā arī autovadītājam – Kafiju un karstos dzērienus, uz vietas ceptas smalkmaizītes un citas uzkodas.

 Latvijas degvielas tirgū strādājam kopš 1991. gada. Pa šo laiku esam kļuvuši par vienu no lielākajiem degvielas tirgotājiem Latvijā. Piedāvājam visus degvielas veidus – benzīnu, dīzeļdegvielu un auto gāzi, kā arī marķēto dīzeļdegvielu apkurei un dīzeļdegvielu lauksaimniecības produkcijas ražotājiem (LPR).

Mūsu pamatvērtības ir kvalitatīva degviela  un pakalpojumi. Vienmēr cenšamies izprast mūsu klientu vēlmes, lai spētu ātri un efektīvi tās ieviest mūsu degvielas uzpildes stacijās.

 

20170321093046-12929.jpg

astarte.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies