www.augosai.lv

indrasniega
indrasniega

Šodien nejauši "uzķēru" interesantu reklāmu, tapēc nolēmu papētīt internetā sīkāk. Ziniet, ļoti interesanta informācija, tāpēc atļaušos to pārpublicēt šeit. ;)

 

Š.g. 20.oktobrī darbību uzsākusi jauna iniciatīva Latvijas demogrāfiskās situācijas uzlabošanai - „Augošai Latvijai”. Tās mērķis, apvienojot sabiedrības, valsts un uzņēmēju spēkus, ir radīt ģimenēm draudzīgu un sakārtotu vidi, kas ļautu palielināt dzimstību Latvijā un nodrošinātu labklājību ģimenēm ar bērniem. Lai īstenotu šo ieceri, ar mazumtirdzniecības tīkla SIA „Maxima Latvija” atbalstu izveidota mājaslapa augosai.lv, kurā pārskatāmā veidā apkopota informācija par Latvijā pieejamo atbalstu ģimenēm. 

Demogrāfs Ilmārs Mežs norāda, ka Latvija joprojām ir viena no astoņām ES valstīm, kurā dzimušo skaits ir daudz zemāks par mirušo skaitu. Balstoties uz Centrālās statistikas pārvaldes apkopotajiem datiem, 2014.gada janvārī - augustā iedzīvotāju skaits valstī samazinājies par 4426 cilvēkiem.  „Iemesls tam ir netaisnīgais nabadzības risks, kas Latvijā tiek uzkrauts tām ģimenēm, kas vēlas vairākus bērnus. Atbildīgās ES valstis šo nabadzības risku ģimenēs ar vairākiem bērniem ir jūtami mazinājušas, vai pat izskaudušas, un bērnu skaits tur vairs nenozīmē pieaugošu trūkumu. Vienīgi tāds ceļs ir ejams arī Latvijai, un es apsveicu katru iniciatīvu, kas šo nabadzības pieaugumu vairāku bērnu ģimenēs var mazināt," saka Ilmārs Mežs. 

Mājas lapā augosai.lv apkopota informācija par atbalstu Latvijas ģimenēm četrās kategorijās - uzņēmumu, valsts, profesionālais un „Maxima” atbalsts. Šī informācija tiks regulāri atjaunota un papildināta. SIA „Maxima Latvija” šīs iniciatīvas ietvaros izstrādājusi „Maxima” mazuļu atbalsta programmu, nodrošinot 5% papildu uzkrājumu (kopā 6%) PALDIES kartes kontā, pērkot dažādas preces bērniem. Tāpat „Maxima” veikalos regulāri bērnu produktiem vai produktu kategorijai būs īpaši zema cena. 

„Ļoti ceram, ka „Augošai Latvijai” palīdzēs radīt ģimenēm Latvijā tādus apstākļus, lai bērni būtu gaidīti, laimīgi un viņu ģimenes pārtikušas. SIA „Maxima Latvija” līdz šim izstrādājusi virkni iniciatīvu Latvijas ģimeņu atbalstam, ar kurām iespējams iepazīties arī mājas lapā augosai.lv, un turpināsim ieviest arvien jaunas iniciatīvas - esam apņēmušies tuvākajos piecos gados ģimeņu atbalsta kustībā ieguldīt aptuveni 1 000 000 eiro,” saka SIA „Maxima Latvija”  vadītāja Jeļena Kondrašova. 

Ikviens ir aicināts iesaistīties šajā kustībā, informējot par jau esošajām vai jaunieviestajām iniciatīvām atbalsta sniegšanā Latvijas ģimenēm - www.augosai.lv/lv/piesakies/ 

Vairāk informācijas par iniciatīvu „Augošai Latvijai” - www.augosai.lv


info - no www.maxima.lv

bilde - no www.augosai.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
civis13 22. novembris 2014 21:57

Es īsti nesaprotu,augošas gimenes mājas lapā piedāvā uzņēmumu atbalsts,piem. kino -bērnu rīti,kur es tās atlaides varu saņemt,viss notiek tur uz vietas uzrādot +3 karti?
Tāpat akvaparks un ceļojumi. Apskatījos akvaparka mājas lapā bet tur nekur info nevar atrast???

lvasiks 2. novembris 2014 21:56

Pēc šī izskatās ka projektam `goda ģimene` pienāca gals!

indrasniega 21. oktobris 2014 22:01 MaraKenigsvalde

Pieļauju, ka jā - šis datums vēl joprojām cilvēkiem nav aizmirsies... Un tad - tieši mēnesi pirms Lielais Uzņēmums nāk klajā ar Labo Gribu...
Runājot par lapu, kāda tā ir patreiz, darbiņš viņiem labi padarīts - lapa pārskatāma, saprotama, ne tā, kā te citi lidotāju projekti, kad ir ieķerts te un tur, bet līdz galam tā arī nav nostrādāts... Lai tik tā labā griba nenoplok tikpat pēkšņi, kā uzradusies, un tad jau viss būs o.k. ;)

MieraVējos! 21. oktobris 2014 21:23

Šaja projektā amn domas dalas-no vienas puses apsveicami,ka maxima tā.Bet no otras-tuvojas 21.novembris.....

indrasniega 21. oktobris 2014 18:55

Un, starp citu - šī portāla veidotājiem vajadzētu ņemt piemēru, kā ļoti pārskatāmi izkārtot informāciju interneta vidē - konkrēti runāju par info, kas saistīta ar 3+ karti.
http://www.augosai.lv/lv/piedavajums/latvijas-goda-gimenes-karte/

Acīmredzot - nav neiespējami, vai ne? ;)