30% atlaide individuālajām psihoterapeita konsultācijām

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

LPB sertificēta psihoterapeite Baiba Miķelsone

  • Es konsultēju cilvēkus, kas jūt, ka jau ilgāku laiku neizmanto savas iespējas un izvairās no sapņu piepildīšanas;
  • Es strādāju ar cilvēkiem, kas dzīve ir daudz ko sasnieguši, un tomēr kādā brīdī ir sajutuši, ka dzīve viņiem vairs nepieder vai arī ir pazudusi interese un iedvesma;
  • Kā arī sniedzu atbalstu cilvēkiem, kas pārdzīvo sarežģītas situācijas, piem. grūtības darbā, konflikti attiecībās vai šķiršanās, vecuma krīze, tuva cilvēka slimība vai nāve utml.

Savā darbā strādājot ar pieaugušajiem, es izmantoju Psihoorganiskās analīzes metodi (POA). Psihoorganiskā analīze (POA) ir psihoterapijas virziens, kurš apvieno sevī ķermeņa terapijas un psihoanalīzes konceptus.

POA terapijas mērķis ir panākt, lai cilvēks pieņem sevi tādu kāds viņš ir un pēc tam maina to ko vēlas un spēj. Būtiski ir apzināties dziļākās vēlmes un vajadzības. Par Psihoorganiskās analīzes metodi (POA) vairāk var izlasīt  www.baibapsihoterapeite.lv un www.poa.lv. 

Otra metode, ko izmantoju sava darbā ir Terapeitiskā spēle. Tā ir bērna un ģimenes terapija. Tas mērķis ir uzlabot bērna un vecāku piesaisti, bērna pašvērtējumu un uzticēšanos citiem, ka arī veicināt pozitīvu bērna iesaistīšanos attiecībās ar citiem cilvēkiem.

Terapeitiska spēle ir fiziska un jautra, fokuss ir uz „Šeit un tagad” notiekošo, nevis uz pagātni. Pārsvarā tiek darīts, nevis runāts. Terapijas sesijas laikā daudz tiek izmantoti pieskārieni. Metodes jeb „spēles”, kas tiek izmantotas konsultāciju laikā, vecākiem iesaka arī izmantot mājās, ikdienā.

Terapeitiska spēle ir īstermiņā terapija. Tā visbiežāk ilgt 18 nedējas, katra sesija tiek plānota un pieskaņota bērna vajadzībām un attīstības līmenim. Terapijas sesijas bieži tiek filmētas un starpssesijās kopā ar vecākiem tiek pārspriests padarītais un precizēti mērķi.

Šī metode ietecama:

  • Ja vecākiem ir grūtības bērna audzināšanā un nepieciešams veicināt pozitīvas savstarpējas attiecības;
  • Bērniem, kuri ir zaudējusi emocionālu saikni ar vecākiem; ja bērnam ir izveidojusies nedroša piesaiste – bērns netic sev, citiem, pasaulei;
  • Audžuģimenēm un adoptētiem bērniem; ja bērns ir pārciesta traumu.

Psihoterapeite piedāvā 30% atlaidi individuālajām psihoterapeita pirmajām 10 konsultācijām, uzrādot 3+ Goda ģimenes karti.

Vairāk informācijas:

Baiba Miķelsone

Tālr. + 371 26385013

www.baibapsihoterapeite.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies