Dailes teātris piedāvā 30% atlaidi biļetēm uz 21. aprīļa izrādi Jeruzaleme

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Dailes teātris piedāvā 30% atlaidi biļetēm ar 3+ Ģimenes karti uz 21. aprīļa izrādi Jeruzaleme

Džezs Batervērts

Jeruzaleme

Lielā zāle

Cilvēka drāma 2 cēlienos
No angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs
Pirmizrāde - 2018. gada 26. janvārī
Izrādes ilgums - 3h 5min

Džonijs "Ērglis" Bairons ir ekscentrisks dzīves baudītājs un neticamu, fantastisku stāstu stāstītājs. Reiz viņš bijis nevaldāms un, pēc paša teiktā, vēl joprojām daudzās jomās nav pārspēts. Reiz visi vīrieši viņu apbrīnojuši un neviena sieviete nav spējusi pretoties viņa šarmam.

Arī tagad, vietējā lauku gadatirgus dienas rītā, Džonijs ir pieprasīts vīrietis, kurš nevar sūdzēties par uzmanības trūkumu. Visi no viņa kaut ko grib. Vietējās varas autoritātes grib padzīt viņu no meža midzeņa, viņa dēls grib, lai tētis beidzot aizved viņu uz gadatirgu, kāds tēvs grib ar viņu nopietni izrēķināties, un vesels bars dažādu - bieži nepilngadīgu - sabiedroto grib viņa neizsmeļamos narkotiku un alkohola krājumus.

Pusaudži un dzīvei nepiemērotie, kuri nevēlas vai nespēj pieaugt, pulcējas ap Džoniju. Alkas pēc pirmatnējas mežonības un nepakļaušanās sistēmai atdzīvojas Džonija pārgalvīgi piedauzīgajos un satraucoši aizraujošajos stāstos par senatnes idealizēto mītisko pasauli - tādu pasauli, kurā mājo milži, kas šobrīd nevienam vairs nav vajadzīgi. Bet varbūt kaut kas no Džonija ērmīgajiem stāstiem tomēr varētu izrādīties patiesība?

  • Izrādē smēķē
  • Vecuma ierobežojums 14+

Vairāk informācijas: http://www.dailesteatris.lv/lv/izrades/2017/jeruzaleme

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies