Dailes teātris piedāvā ar 3+ karti - 30% atlaidi biļetēm uz izrādi "Toma Sojera piedzīvojumi"

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Bērniem, viņu vecākiem un visiem teātra cienītājiem jau astoto reizi ir iespēja nosvinēt skolas sākumu Dailes teātrī - šogad kopā ar Tomu Sojeru.

3+ Ģimenes karšu īpašniekiem tiek piedāvāta - 30% atlaide biļetēm uz izrādi "Toma Sojera piedzīvojumi" 2017.gada 31.augustā, plkst.18:00

Par izrādi

Toms Sojers ir asprātīgs, viltīgs, paslinks, bet arī labestīgs un atsaucīgs  puišelis. Viņš vienmēr grib, kā labāk, bet sanāk, kā nu kuru reizi sanāk. Kopā ar saviem labākajiem draugiem bezpajumtnieku Haklberiju Finu un Džo Hārperu Toms piedzīvo dažādas dēkas, kuru laikā viņš paspēj atrast savu īsto mīlu, kļūt par liecinieku šaušalīgam noziegumam, atmaskot slepkavnieku, aizbēgt no mājām, kļūt par pirātu, apmaldīties bezgalīgā alā un atrast neticamus dārgumus.

„Toma Sojera piedzīvojumi" ir izrāde visai ģimenei. Bērniem - lai kopā ar izrādes varoņiem dotos aizraujošos piedzīvojumos, savukārt pieaugušajiem - lai tie atcerētos, kādi reiz bija un par ko sapņoja.

Izrāde bērniem 2 daļās.

Pasākuma “Nosvini skolas sākumu kopā ar Tomu Sojeru!” laikā teātra foajē tiks pārvērsts par dažādu piedzīvojumu, atrakciju un spēļu virpuli – šoreiz viss risināsies par un ap Toma Sojera piedzīvojumiem.

Tā kā pasākums notiks jau astoto reizi, būs iespēja sastapt Dailes teātra uzticamos draugus. Tāpat kā citus gadus, dažādas radošās darbnīcas piedāvās Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Leļļu teātris, “Latvijas mazpulki”, “Sveču darbnīca”, “Fazer”, fotodarbnīca “FOBO”. Sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju pasākumā būs iespēja pārbaudīt savas badmintona prasmes.  Dažādus pārsteigumus piedāvās arī citi pasākuma viesi un Dailes teātra sadarbības partneri. Tās būs vairāk nekā 12 dažādas aktīvas, intelektuālas un radošas darbnīcas abos Dailes teātra foajē stāvos.

Pasākums sāksies plkst.16.00 - 2 stundas pirms izrādes un turpināsies arī 30 minūtes izrādes “Toma Sojera piedzīvojumi”  starpbrīdī.

Vairāk informācija par izrādi  - www.dailesteatris.lv

20170808154213-55810.jpg

20170808154327-64317.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies