Ģimenes restorāns "Hercogs" atbalsta daudzbērnu ģimenes

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Goda ģimenes programmai pievienojies arī ģimenes restorāns “Hercogs”. Ģimenes restorāns “Hercogs” piedāvā 15 procentu atlaidi no pakalpojuma cenas ģimenes restorānā “Hercogs”. Atlaide tiks piešķirta pirms maksājuma veikšanas, uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti.

Ģimenes restorāns “Hercogs” ir gan Mārupē, gan Jelgavā, šo restorānu īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, “Hercogs” vēlas popularizēt veselīgu pārtiku, kas gatavota no vietējiem produktiem. Tādēļ produktus iepērk no apkārtnes zemniekiem bez starpnieku līdzdalības, līdz ar to tiek nodrošināta garda un veselīga maltīte par pieņemamu cenu.
“Hercogs” ir padomājis arī par mazajiem apmeklētajiem, kas var izvēlēties ēdienus no bērnu ēdienkartes un atpūsties bērnu stūrītī.


Restorāna telpās tiek klāti svētku mielasts dažādiem dzīves gadījumiem. Apkalpojam izbraukuma banketus, kā arī piedāvājam telpu īri banketu un pasākumu organizēšanai. Restorānā Hercogs pastāvīgi noris dažādi tematiskie pasākumi, bērnu rīti u.c. pasākumi. Uzņēmuma vadība ir atvērta dažādiem piedāvājumiem.

Vairāk informācija par restorānu Mārupē www.hercogsm.lv, e-pasts: info@hercogsm.lv, tālruņi: 29106538, 67304187 (rezervācijas, pasākumi, banketi). Restorāna adrese - Vītiņu iela 4, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

Informācija par restorānu Jelgavā www.hercogsj.lv, e-pasts: info@hercogsj.lv, tālruņi: 63024188 (galdiņu rezervācija), 27833219  (pasākumi, banketi). Adrese - Kr. Barona iela 3, Jelgava, LV-3001

20170804101927-18340.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies