Kvalitatīvas, uzticamas, kā arī stilīgas mājas un dārza mēbeles no SIA Bonaselect

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Šis interneta mēbeļu veikals atšķirās ar garantētiem piegādes laikiem, jo transports ceļo pa Eiropas valstīm, neatkarīgi no pasūtījumu daudzuma. Uzņēmums neierobežo klientu iztēli un palīdz izvēlēties unikālas materiālu krāsas un faktūras kombinācijas. Pats galvenais, ka uzņēmums strādā ar un priekš klientiem, lai palīdzētu Jums aprīkot savas mājas.

Uzņēmums piedāvājam stilīgas, praktiskās un ērtas mēbeles jūsu mājām. Uz doto brīdi piedāvājumā ir vairāk par 19 000 preču variāciju no 45 ražotājiem.

Katalogi, materiālu paraugi un dažu modeļu ekspozīcija ir pieejami birojā Rīgā, Kurzemes prospektā 3k. Darba laiks no 9-17 darba dienās un brīvdienās pēc pieraksta.

Uzņēmums piedāvā:

Atlaidi 2% apmērā visām pilnas cenas precēm (atlaide nesummējas ar citām atlaidēm), uzrādot 3+ Ģimenes karti, noformējot pasūtījumu veikala birojā: Kurzemes prospekts 3k, Rīgā

Iepērkoties interneta veikalā www.bonaselect.lv, komentāros pie pasūtījuma ierakstot 3+ Ģimenes kartes numuru, klients saņem 2% atlaidi no kopējas pirkuma summas, rēķina izrakstīšanas brīdī

Sazināties ar konsultantiem var:

-pa tālruniem: 27739030, 20119683
-elektronisko pastu: info@bonaselect.lv
-darbalaikā mājaslapas online čatā

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies