Latvijas Nacionālā opera un balets piedāvā

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Latvijas Nacionālā opera un balets piedāvā iespēju ar 50% atlaidi, uzrādot 3+ Ģimenes karti, iegādāties biļetes uz: 

baletu visai ģimenei “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”- 23.janvārī plkst. 19:00

Par izrādi - Pasakainais rokbalets mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem veidots pēc brāļu Grimmu pazīstamās un iemīļotās pasakas motīviem kā pirmais lielais oriģinālbalets bērniem atjaunotajā Latvijā. Uzvedumā piedalās topošie baleta mākslinieki no Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas.

baletu visai ģimenei “Kopēlija” 22.februārī plkst. 19:00

Par izrādi - Leo Delība Kopēlija ir Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa pasakas Smilšuvīrs klasiskais lasījums. Komisks, krāsains, dzīvespriecīgs - tāds ir šis balets, kurā mūsu trupas labākie solisti izdejo un izspēlē stāstu par jauno Franci un viņa mīļoto Svanildu. Jaunieši nonāk īstā pārpratumu virpulī, kad Svanildas skaistumu aizēno noslēpumainā doktora Kopeliusa daiļās meitas burvība.

Saistīts attēls

operu “Turaidas Roze” 28.aprīlī plkst. 19:00

Par izrādi  -  Stāsts par Turaidas 1620. gada notikumiem laika gaitā pārtapis dzīvā leģendā, kuras izklāsts mēdz būt atšķirīgs detaļās, bet ir nemainīgs savā kodolā. Tiek gatavotas dārznieka laulības ar pils rakstveža Greifa audžumeitu Maiju, kuru iemīlējis ne tikai viņas saderinātais. Lai saglabātu solīto uzticību līgavainim, Maija pieņem patiesi drosmīgu lēmumu…

Zigmara Liepiņa Turaidas Roze ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai No rozes un asinīm. Šī leģenda par mīlu, kas izrādījusies stiprāka par nāvi, rosinājusi diriģentu Mārtiņu Ozoliņu un režisori Ināru Slucku no jauna atgriezties pie dramatiskā vēstījuma par Maiju, Turaidas skaistāko Rozi. 

Saistīts attēls

Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu koncertu 29.maijā plkst. 19:00

Minimālajam biļešu skaitam vienā pirkšanas reizē jābūt vismaz 3 gab.

Vairāk informācija par izrādēm www.opera.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
I.S. 3. janvāris 2018 15:48

Regulāri sekoju līdzi Operas piedāvātajām atlaidēm, jāatzīst,ka esmu arī vairākkārt izmantojusi, un no redzētā secinu,ka labākās vietas nemaz netiek piedāvātas iegādei ar 50% atlaidi,jo tas taču nav izdevīgi :)
Jau iepriekš norādīju,ka vakara izrāde darba dienā tomēr nav "ģimenei draudzīga", jo, ne visi dzīvo lielpilsētā. No provinces nokļūt uz/no izrādes ir sarežģīti. Es samierinos ar Operas diktētajiem noteikumiem par atlaižu biežumu, piedāvāto repertuāru un biļešu skaitu, bet vai tiešām nav iespēja piedāvāt atlaidi uz dienas izrādi?

Ola_la 2. janvāris 2018 11:42

Un uz Kopēliju arī tikai sliktākās vietas ir palikušas... Diemžel jāatzīst, ka piedāvājums nav aktuāls, jo to nav iespējams izmantot. Ļoti zēl (N)

Ola_la 2. janvāris 2018 11:37

Diemžēl informācija par izrādēm tiek paziņota ļoti vēlu, piemēram, uz Sniegbaltīti gandrīz visas biļetes jau ir pārdotas.... Jāuzlabo komunikācija!