Pasākumi bērniem un pieaugušajiem ar 3+ karti lētāk!

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

SIA "Riharda Čerkovska Aģentūra" ir piešķirusi 50% atlaides Goda ģimenēm uz sekojošiem pasākumiem -

Atlaide darbojas pērkot biļetes Biļešu servisa kasēs un uzrādot 3+ Ģimenes karti pie ieejas pasākumā

20170308110549-25437.jpg

Pasaku festivāls 2017

sestdiena, 2017 .gada 29. aprīlis, 11:00

Pasaku festivālā 2017 piedalīsies: lielie un mīlīgie pasaku tēli, atlētiskie akrobāti, bezbailīgie gaisa vingrotāji, smieklīgie mīmi.

Tāpat arī būs skatāms "Lielo ziepju burbuļu šovs" un varēs iepazīties ar aizraujošo fizikas pasauli "Zinātnisko eksperementu" šovā.

Savus trikus rādīs iluzionists, un visu papildinās bērnu popgrupu  "Kukaiņi" un "Rakari" jautrie un skanīgie priekšnesumi.

Būs vēl citi raibi pārsteigumi, ko paturēsim noslēpumā! 

Pasākuma vadītājs būs atraktīvais un apburošais Kasher Blums-Blumanis.

20170308110850-45911.jpg

Grupas Credo koncerts

Leģendārā latviešu grupa Credo sniegs neaizmirstamu koncertu jau 25. maijā!

Visi grupas fani var saausīties, jo pēdējos gados tik liels pasākums vēl nav ticis organizēts! Dzelzceļa vēstures muzeja mājīgajās telpās norisināsies grupas koncerts, kurā tiks izpildītas gan vecas un jau iemīļotas, gan ne tik zināmas dziesmas jaunā skanējumā.

Atcerēsimies Credo pirmsākumus, kad katrā pagalmā skanēja tautā iemīļotās dziesmas "Ziņģe par bailēm",  "Meitene ar kallu ziediem" un "Kad nekas nav palicis tevī".  Jau kopš 70. gadiem grupa priecējusi tūkstošiem cilvēku ar saviem enerģiskajiem koncertiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Grupa ar savām dziesmām aktīvi piedalījusies dažādos konkursos un ieguvusi apbalvojumus ("Mikrofona aptauja", "Muzikālā Banka"), kā arī veiksmīgi sadarbojusies ar populāriem mūziķiem, piemēram, daudzu dziesmu autors ir maestro Raimonds Pauls. Neskatoties uz grupas sastāva izmaiņām vairāk nekā 35 gadu pastāvēšanas laikā, Credo turpina uzstāties Latvijas klubos un mūzikas festivālos, priecējot savus klausītājus ar lielisku mūziku.

Tiekamies koncertā!

 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies