Pievedums.lv - kvalitatīvi produkti no Latvijas zemniekiem ar BEZMAKSAS PIEGĀDI uz mājām vai biroju!

Autors: Godaģimene.lv, 2017. gada 26. septembris, 12:40:27
Pievedums.lv - kvalitatīvi produkti no Latvijas zemniekiem ar BEZMAKSAS PIEGĀDI uz mājām vai biroju!

Uzņēmums SIA "Pievedums Rīga" piedāvā 10% atlaidi visām precēm iepērkoties pārtikas interneta veikalā www.pievedums.lv

Svaigs govs piens, kefīrs, īsts lauku krējums, BIO kazas piena produkcija, dažādi sieri, vistu un paipalu olas, BIO liellopa un tītara gaļa, lauku vistas, truši, zivis, sezonas dārzeņi, augļi un ogas, medus un citi biškopības produkti, maize, graudaugi, mājās gatavotas mērces, cepumi, dabīgā marmelādē un daudzi citi produkti. Svaigi, garšīgi un veselīgi!

Piegādājam ne tikai Rīgā, bet arī visā Pierīgā, Olainē, Bauskā, Valmierā, Jūrmalā, Cēsīs un uz vairākām citām vietām (https://pievedums.lv/apmaksa-un-piegade).Rīgas robežās piegāde tiek veikt nākamajā darba dienā, ārpus Rīgas ir iespēja vienoties par piegādes laikiem.

Veicot pasūtījumu www.pievedums.lv, laukā "Papildinformācija par piegādi" ir jāieraksta "3+ Ģimenes karte", jāizvēlas samaksas veidu "skaidrā naudā pie saņemšanas" un atlaide tiks piemērota pēc pasūtījuma noformēšanas. Nepieciešamības gadījumā, šoferis var palūgt uzrādīt 3+ Ģimenes karti pie pasūtījuma saņemšanas.

Esam uzņēmums, kas piedāvā svaigus Latvijā ražotus pārtikas produktus ar bezmaksas piegādi līdz pat Jūsu mājokļa durvīm, kurš darbojas jau vairākus gadus un ir izveidojis savu lojālo klientu loku.

Uzņēmums SIA "Pievedums Rīga" atbalsta Latvijas ražotājus, sadarbojoties ar vairāk nekā 100 zemnieku saimniecībām un mājražotājiem, piedāvājot vairāk nekā 400 dažādu produktu.

Bērni ir Latvijas lielākā vērtība, tādēļ uzņēmums SIA "Pievedums Rīga" ir pievienojies programmai "Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”", piedāvājot daudzbērnu ģimenēm iegādāties uzņēmuma produktus lētāk.

Mūsu pakalpojumus izmanto:

- visi, kam laiks ir dārgs un kas nevēlas to tērēt, stāvot garās rindās veikalā;
- tie, kas brīvo laiku pavada pie dabas un vēlas saņemt svaigu, kvalitatīvu, Latvijā ražotu produkciju savā vasarnīcā;
- jaunās māmiņas, lai atvieglotu savas ikdienas rūpes;
- darbā aizņemtie cilvēki, kas vēlas saņemt produktus darba laikā darbavietā vai uz mājām;
- cilvēki ar īpašām vajadzībām, kuriem produktus piegādājam ne tikai līdz dzīvokļa durvīm, bet pat palīdzam ielikt tos ledusskapī;
- vecāka gadagājuma cilvēki, kam grūti atnest no veikala smagus iepirkumus;
- ārzemnieki, kuri vēlas izbaudīt garšīgus Latvijas produktus no laukiem.

Mēs cienām un augsti novērtējam savus pastāvīgos klientus un priecājamies par katru jauno klientu, cenšoties būt noderīgi!

20170926095804-49509.jpg