Kādu daudzbērnu ģimenes auto ieteiktu jūs?

ezis83
ezis83

Mums ir nu jau trīs mazie un problēma ar ko saskāros ir tas,ka mazajā auto vairs nav vietas visiem,jo diviem mazākiem vajag autokrēsliņus un ja vēl līdzi jānēm rati,tad nu nekā nevar sasēst,lai kaut kur visi kopā aizbrauktu.

Gribēju pajautāt ar kādiem auto tad īsti brauc daudzbērnu ģimenes?

Kādus auto ieteiktu,gan ekonomijas ziņā, gan nodokļa ziņā,gan arī,lai ja kaut kas jātaisa,lai nav vājprātīgās cenas daļām?

FOTO Avots>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Lietpratejs 15. marts 2016 15:38

Braucu ar KIA Carnival. Vietas atliektiem galiem. Biju dzirdējis, ka esot dārgs serviss. Cik nācies sastapties, viss otrādāk. Serviss nav dārgs. Mašīna uzticama, izturīga. Ēd gan pa pilsētu 9 litri. Bet izmaksas uz visu pārējo atsver. Ja es parēķinu, ka par Sharan man būtu jāpiemaksā 6000 EUR, lai dabūtu tādu gadu un aprīkojumu, tad tas patēriņš ir nieks.

ilzuks999 15. februāris 2015 12:53

Toyota Corolla Verso, nav tik milzīga kā Crysler vai Dodge, tomēr ietilpīga un ērta no iekšpuses.

lvasiks 14. februāris 2015 01:06

Agnese jau ko līdzīgu jau ieteica! Pie griestiem var ierīkot plauktus, kur var samest visādu `roidu`, kas parasti pa bagāžnieku `skraida`.

lvasiks 14. februāris 2015 01:01

Iesaku `kūkvāģus`! Plašs salons, augsti griesti(lai piepogātu bērnus nav jāstāv ar liku muguru, tas nav mazsvarīgi), autiņi nav smagi(mazāks nodoklis), nav `pārķūnēti` ar exstrām,ietilpīgi, ļoti liels bagāžnieks...! Pabraukāju ar Opel Combo, un tikai 1,3L dzinējs , iet zvērā! Eļļu gan iesaku mainīt divreiz gadā, jo eļļas 4 litri tikai. Ēd 5-7,5 litri degvielas. Saka ka dzinējs mazs...piekabināju piekabi,pilns salons ar ļaudīm, nejutu lielu atšķirību gaitā. Miniveni(Zafīras,Šarāni,utt) labu un lētu Latvijā nedabūs, jo eiropas ģimene tos nobraukā kā nākas(trakāk kā komerc auto)-tam arī pērk. Minivenam arī detaļas dārgākas, jo liels noiets, kaut arī detaļa der arī citam auto, kas nav minivens!!!

JānisK 13. februāris 2015 21:53

Mazda 5 vidēja klase ar 7 vietām. Neņemu lielāku lai būtu ekonomija. jo uz darbu jābrauc gabals un kamēr meitenes mazas var iztikt ar mazāku mašīnu.

Agnese 13. februāris 2015 21:41 ezis83

Paldies par komplimentu!(F)(F)

Aldis 13. februāris 2015 15:24

Priekš 3 sīkajiem vajadzīgs kas PASSAT Variant lielumā, vai tas Audi A6, vai Volvo S70, Ford Mondeo protams var skatīties arī uz lielākiem Sharan, Galaxy, Seat Alhambra. Paši ikdienā lietojam Subaru Outback un Ford Mondeo bet tā kā uzradās 4. , un nu jau 6atā ar to nekur netiksim, tad nācās Mondeo nomainīt pret Ford Galaxy, to kas pagaidām pēdējais modelis. Abi autiņi fantastiski, par problēmām nemāku spriest, jo vairāk kā no 0 līdz 130000 km nebraucam, plīsis nekas nav! Ja kāds saka ka Subaru ir dārgs expluatācijā, meli, un lai cik tas dīvaini neskan, bet arī šodienas Fords arī vairs nav tas kas bija 10 gadus atpakaļ. Pats kādreiz sev zvērēju, Fordu nekad, bet pierunāja mani, nenožēloju.

ezis83 13. februāris 2015 14:50 Agnese

Super foto!!!!!(F)

Agnese 13. februāris 2015 10:19 INGA_DZĒRVE

Kopā braucam ar divām mašīnām, ja tālu jābrauc.;) Ja tuvāki pasācieni, tad rullējam ar riteņiem, vai ejam kājām visi vai "miksējam" pārvietošanos, vai dažreiz pieķeram klāt sab.transportu.(party):D Esam gana aktīva un atraktīva ģimene un pārvietošanās mums nu galīgi nerada problēmas.(F) Ja vien ir vēlme, tiekam visur kur vēlamies (..un vēlamies daudz.. ROFL)

ka13 13. februāris 2015 10:15 Ieva

Lasīju komentārus un domāju - vai tiešām neviens nebrauc ar WV SHARAN?! Un izrādās brau gan! Jā, šī ir arī mūsu ģimenes izvēle Nr.1 jau gandrīz 7 gadus. Praktiski, ekonomiski, ērti!(Y)

INGA_DZĒRVE 13. februāris 2015 10:05 Agnese

jā, šitas ir feins, ja ir 3 :) (F)

ar ko braucat visi kopā? :)

Agnese 13. februāris 2015 09:57

Ikdienas braukāšanai man ir Peugeot Partner. (Y) Lieliska mašīna, esmu sajūsmā, ja vēl būtu 7vietīga, teiktu, ka ideāla.(F) Liels pluss, ka aizmugurē var brīvi savietot 3 bērnu sēdeklīšus un bagāžniekā ielikt ratus vienā mierā, pat neizjaucot (arī meiteņu dvīņu ratiem man bija tikai ar vienu rokas kustību jāpiespiež "kloķītis", tos jāsaliec un gatavs - braucam). Salons ļoti ērts, plašs, riktīgi ietilpīgs, bet pati mašīna pēc gabarītiem kompakta. Izdevumi demokrātiski.

INGA_DZĒRVE 13. februāris 2015 09:01

Mums ir līdzīgs šim.

INGA_DZĒRVE 13. februāris 2015 08:53

Mums ir Crysler Voyager City & Town - 7 vietīgs. Īstenībā baigi labais. Motors ir liels, bet ar benzīnu praktiski nemaz nav jābrauc, jo var pārvietoties ar gāzi, kas ir ļooooti ekonomiski. Pie tam, vietas mašīnā ir tik daudz, ka bērni var tiešām BRĪVI sēdēt mašīnā, nebūt saspiesti, un bagažnieks ir ļoti ietilpīgs - pat dvīņu ratus un vēl šo to var ielikt. Pagaidām nevaru iedomāties ideālāku ģimenes auto. Vēl labi ir tas, ka vīrs ir automehāniķis un lielāko daļu "šaizes" pats var salabot.

omulīgā 12. februāris 2015 08:54

mums tāpat kā Ievai, no tās pašas sērijas Seat Alhambra - visiem ērti, gan garajam tīnim, gan mazajiem un arī ratie mbija vieta. Suns drīkst būt tikai mazais, ja ir 5 bērni ;) Ja jums trīs, tad "vilkam"ar būs vieta ;) Nodokļi, nu kādi ir tādi ir, tur jau neko..., remonta reizēs ar bik jāsakož zobi, jo kam gan patīk tērēt naudu bleķos ;) un DUSā braucam ar 3+karti, ir bik patīkamāk :)

Ieva 11. februāris 2015 20:05

Mēs pārvietojamies ar VW SHARAN, 7 vietīgs minivens, gana ekonomisks, kad vajag ārstēšanu, tad arī ieguldām, bez tā nu neiztikt. Mašīna ir jau 9 gadus. Janvārī likās, ka laiks atvadīties, tomēr saķīlējām un ripojam tālāk.