:)

sirsnina
sirsnina

Rakajoties pa Goda gimenes majas lapu un lasot visus rakstinus seit esmu iegrimusi pardomas.esmu visai atklats cilvecins un milu izteikt savu viedokli.Dzivoju ar moti-katram mums ir brivi izteikt savu viedokli jo dzivojam briva valsti.nepiekriti manam viedoklim-uzklausisu tavu:) ir forsi kad ir si 3+karte,si iespeja iepirkties visur kaut nedaudz letak ir forsi, bet......tiem kas dzivo lielpilsetas, diemzel:( es dzivoju maza ciematina tuvaka pilseta ir nju apmeram50-60km talu.lai tajas noklutu man ir jaizmanto satiksmes autobus, bet es nesudzos par to ja vajag s braucu un savus milulus kaut reizi menesi aizvedu lai redz kko citu ar.sirsnin sap par to ka si karte ir vairak domata prieks tiem kas dzivo lielakas pilsetas:( gribas lai ari par laauku gimenitem padoma, mes tac ar esam cilveki!Mums ir tikai veikali Lats un Gustins.varbut varetu ari iemineties sim veikalu tiklam.es domaju daudzas laukos dzivojosas gimenes man piekritis, bet  varbut ari  ne....ka jau mineju dzivoju pec sava moto:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sirsnina 21. janvāris 2016 21:17 JānisK

nju luk...kaut spetu kads sadzirdet ari sis laukos Daudzbernu gimenes:(

JānisK 21. janvāris 2016 20:26

Šogad prezentēja ka projekt izdevies, protams par lauku DĢ neviena vārda.