3+ karte...

Lāsma27
Lāsma27

Paldies es beidzot sanemu 3+karti vakar vakara(28.09) Ceru ka daudzas gimenes jau ir sanemusas so karti :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
MieraVējos! 13. oktobris 2014 12:19 mince

Pavisam elementāri-dod bērnam vitamīnus,lai līdz zālēm nenonāk ;) Bet,runājot par zālēm-kuras tad ir bērnu zāles,kuras pieaugušo ?Nurofen vai ?

mince 13. oktobris 2014 09:52

sākotnēji neredzu vairs šai kartei jēgu ,jo jebkura tirzniecības iestāde piedāvā savu atlaidi. bet vairāk ir šoks par to ka zāles ir tikai bērniem un -(vitamīni)-ko lai es iesāku ar vitamīniem ja man ir bērnam klepus vai temperatūta .

Iluta 9. oktobris 2014 17:41 chiba

man nāca pusotru mēn

chiba 9. oktobris 2014 12:37

Virs aizpildija pieteikuma anketu 22.09,bet karte veljoprojam nav.nav ari nekads info,kaut uz @,saku jau domat vai maz pieteikums aizgajis.cik ilgi ta karte nak?taisni tagad baigi noderetu....:-)

Godaģimene.lv 9. oktobris 2014 11:26 indrasniega

Šajā gadījumā personas dati tiek nosūtīti uz Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldi, kur pārbauda, vai personai tiešām ir 3 un vairāk bērnu; kā arī vai nav atņemtas aprūpes tiesības.

Godaģimene.lv 9. oktobris 2014 11:25

Kartes tiek piegādātas ar Latvijas Pasta starpniecību un daļu Latvijas Pasts nodevis nodošanai arī PostService, tāpēc piegāde iespējama arī brīvdienā.

Godaģimene.lv 9. oktobris 2014 11:24 misska

Varam informēt, ka 80%, kuriem izsūtījām šo ziņu, kartes bija jau saņēmuši.

Godaģimene.lv 9. oktobris 2014 11:17 dackins

Labdien! Lūgums atsūtīt savu vārdu,uzvārdu uz info@godagimene.lv

dackins 8. oktobris 2014 11:02

Pieteikumu aizpildīju augusta beigās, par cik nekādu ziņu nesaņēmu pildīju atkārtoti septembra 20-tajos datumos, bet klusums! Varbūt es kaut ko daru nepareizi?

misska 8. oktobris 2014 09:43

Šodien saņēmu....... bet ne karti, bet gan ziņojumu

Informējam, ka Jūsu kartes piegāde uz norādīto adresi iespējama ar kavēšanos. Ja piegāde nav notikusi līdz 18.oktobrim, lūdzu ziņojiet uz info@godagimene.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Rodas jautājums, vai kaut kas, kas sasitīts ar šīs kartes ievešanu vispār notiek laicīgi? Kaut kads nenopietns pasakums...

Iluta 5. oktobris 2014 12:52

nu tad es ar esmu jūsu pulkā es šorīt saņēmu karti

Iluta 2. oktobris 2014 11:05

dāmas ko lai saku šorīt lasu atstato lapiņu jo vakar bij maz laika -tas ir kurjersutijums un es neesmu bijusi uz vietas ,bet opis ar brīnas jo kad biju izgājusi viņš bij mājas un neviens tā ar nebij ienācis ...centos sazvanīt pēc atstāta nr nekādi kadu pustundu zvanijos ..uzrakstiju uz e-pastu redzes kas tas par sutijumu bet ja tā ir karte tad šai kompānijai darba laiks ar it sest,un svetd ...nu vienīgais man zināmais sūtijums varētu būt 3+ karte ..bet nu redzēs kas tas par mistisko sūtijumu kuru nenovaktēju..

indrasniega 1. oktobris 2014 20:50

Piedodiet, bet - ko jūs par tam kartēm varat cepties... Tāpat izcili liela jēga no viņām nebūs, kārtējā atlaižu karte makā, kuru izmantos labākajā gadījumā - reizi gadā. ;)

quamatel 1. oktobris 2014 19:30

Karti saņēmu 30.09.,atnesa pastnieks,bet vīram vēl nekā,kaut arī registrējām vienā laikā.;(

Iluta 1. oktobris 2014 19:08

man atnaca aicinajums no POSTSERVICE laikam ta bus karte rit iesu nemt ara jo pastkastite bij kad nacu majas no b,d

Lāsma27 1. oktobris 2014 09:49 elkra

nu nez nez tad man nebudu japarakstas un vel jarakjsta datums kura es sanemu

MieraVējos! 1. oktobris 2014 09:15 indrasniega

Kurjerfirmas-iespējams,Bet vai tad visi Latvijas Pasts pastnieki tur strādā ?Komentāros izskan-Mans pastnieks man atnesa!

anete 1. oktobris 2014 06:35

nu es karti beidzot sanemu vakar!tada prieciga sajuta,vel soriit no maka iznemu un tiksminajos:Dstarp citu,ja es nebutu lidz pusdienlaikam tusejusies pa majas prieksu,tad diez vai butu sanemusi vestuli,jo musu pastniecei tada mode pat aicinajumus nogadat piemeram uz vecasmammas adresi kas atrdas 12 km attaluma.....:)

Iluta 1. oktobris 2014 06:31

labrīt es vel gaidu, bet neceru ka man šo ned būs, jo mūsu pastniece slinka ..vakar biju lidz mūsu pastam aizgājusi palamāties jo vel vienlaikus esmu uzsakusi tevus padzit uz alimentiem un vestule kas atnāca no tiesnesa nostaveja pasta 5dienas un tik līdz manim nonaca pec atkartota aicinajuma, kaut pirmo pat pastkastite nesaņēmu ..tad nu vini panema manas ielas pastnieces vardu jo biju dusmiga un teicu ,ka bus ja man noteiks tiesu un atnaks vestule pec tiesas dienas a es ka muļče mājas gaidīšu a pasta bardaks ...un e-pastā uzrakstija vakar ka šodien vai rīt jābūt aicinājumam un kviti katram izsekot nevar jo diena izsuta 3000 vestules ..tad nu ja lidz 2.okt nebūs aicinājums iešu uz pastu ar pasi lai 1h viņa meklētu savos papīros kvīti bet likšu lai atrod vēstuli ..tas ka viņiem bardaks tas neliek mums gaidīt ned vai mēn ...

indrasniega 30. septembris 2014 18:19

Man te lasot par brīnumpastniekiem, kuri nes sūtījumus klāt sestdienās un svētdienās, gribētos teikt - vai tik vēstules netiek nogādātas ar kādu no kurjerfirmām? Neesmu gan dzrdējusi, ka Latvijas Pasta pastniekiem būtu pēdejā laikā bijis jāstrādā sestdienā vai svētdienā...

elkra 30. septembris 2014 18:12 Lāsma27

Vienkārši apskatieties uz aploksnes datumu,kurš norāda ,kad ir ienākusi jūsu vēstule pastā,visticamāk,ka pastnieks nav bijis savos uzdevumu aukstumos un vēstule netika pienesta klāt piektdien.Es pati esmu pastniece un nevienam brīvdienās neesmu piegādājusi nevienu vēstuli,kur nu vēl ierakstītu.

indrasniega 30. septembris 2014 15:16 Ilze.M.

Novada sociālais dienests! Nu, neiztirzāsim - kura novada, bet fakts, kā tāds. ;)

Lāsma27 30. septembris 2014 14:05 MaraKenigsvalde

nu nez kpc es biju tads iznemums ka man 7diena vel pietam brivdiena piegadaja to karti un vel vakara lidz pat durvim...

Lāsma27 30. septembris 2014 14:04 Varavīksne

es esmu valmiera...

Lāsma27 30. septembris 2014 14:02 MaraKenigsvalde

jaa pati biju soka ka 7dien atnesa un vel vakara

1 2 3