3+karte

annele
annele

Līdz šim 3+ karti esmu izmantojusi H&M veikalā,  Jāņa Rozes grāmatnīcā un Jelgavā - bērnu izklaides centrā Bossiks -  esmu apmierināta. Tik tikko mēģināju bioeko.lv - tā gan bija vilšanās, jo karte reāli nedarbojas. Varbūt atlaižu saraksta veidotāji var sazināties ar šī internetveikala īpašniekiem un noskaidrot kāpēc tā - pretējā gadījumā lūgums izņemt šo uzņēmumu no atlaižu sniedzēju saraksta, lai nemaldinātu karšu īpašniekus. Patīkams pārsteigums bija Jelgavā, kad bērnu apģērbu veikalā Rūķītis jautāju, vai viņiem nedarbojas 3+ kartes. Viņi teica, ka ne, bet atbalsta šo ideju, tāpēc piemēroja  atlaidi, ja pareizi atceros 7%. Ticu, ka ir daudz  veikalu, kur darbojas atlaides ar klientu kartēm, tomēr man daudz ērtāk liekas, ja šīs pašas atlaides varētu piemērot ar vienu  - 3+ karti, nevis visus nest līdzi karšu saini.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
SigitaK 29. septembris 2015 11:41

Būtu labi,ja, izsūtot paziņojumus par papildināto vietu sarakstu, kur pieejamas atlaides 3+ karti, būtu uzrādīts, kādas vietas/pakalpojumi ir pievienoti, jo katru reizi iet cauri tam sarakstam...

nadina1081 18. septembris 2015 18:53

Teikšu godīgi, atlaides tas ir patīkami bet....mēs esam daugavpilieši, īsti izvēlēties nav no kā kur izmantot tās atlaides. Tas piedāvājuma klāsts ir diezgan šaurs, ko neteiksi par rīdzeniekiem. Pusgada laikā mans ietaupijums pirkumiem nieki 2 eur. Jo veikalos kuros var izmantot to atlaižu karti bītībā viņas arī nevajag. Jo uz veikalu akcijas precēm tas neattiecās. Un tie paši veikali nav nemazs tik lēti arī ar atlaidēm. Tām ģimenēm ,kurām tiešām ir grūti, nav nekādas jēgas no tām kartēm. Vienīgais plusiņš, Latvenergo ar pazeminātu tarifu.

Godaģimene.lv 2. septembris 2015 10:56 guncitis29

Labdien! Pašreiz iespējams pieteikties tikai autorizējoties ar internetbanku,aizpildot anketu šeit: https://pieteikuma-veidlapa.godagimene.lv/login

guncitis29 27. augusts 2015 19:07 Godaģimene.lv

Sveiki, kapēc es nevaru pieregistreties kartei? Kapēc prasa kādu no bankām lai izvēlos?

guncitis29 27. augusts 2015 19:06

Sveiki, kapēc es nevaru pieregistreties kartei? Kapēc prasa kādu no bankām lai izvēlos?

annele 21. aprīlis 2015 15:06 Godaģimene.lv

Šodien izdevās ar paroli "godagimene". Vakar, kad zvanīju uz e-veikalu, laikam bija kāda jauna pārdevēja, kas nezināja par 3+ karti, bet kad viņa noskaidroja, teica, ka atlaide ir. Vienīgi par paroli nemācēja pareizi pateikt. Esmu priecīga, jau pasūtīju:) Paldies!

Godaģimene.lv 21. aprīlis 2015 12:14

Labdien! Saņēmām ziņu,ka jums nestrādā atlaide ar 3+ Ģimenes karit Bioeko veikalā.

Vai jūs ievadāt paroli "godagimene" kā ir norādīts pieteikumā?

Ja arī tas nestrādā, lūgums norādīt tālruņa numuru info@godagimene.lv,lai varam sazināties.