3 +karte

Nitucis
Nitucis

Vai tagad Goda ģimenes karti var saņemt arī ģimene, kurā ir 3 bērni, bet vienam no bērniem ir 21 gads, taču mācās augstskolā klātienē. Jo no 2016. gada 1. janvāra ir mainījies daudzbērnu ģimenes statuss. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kristineL 19. februāris 2016 13:56 Godaģimene.lv

Paldies par informāciju!

Godaģimene.lv 19. februāris 2016 11:31 kristineL

Lai iekļautu pilngadīgos bērnus kartē, iesniegums par kartes saņemšanu jāaizpilda no jauna, norādot iemeslu, kāpēc kartei piesakāties, kā arī jānosūta uz info@godagimene.lv ieskenēta vai nofotografēta izziņa no mācību iestādes, kur bērns mācās. Vecā karte tiks anulēta. Ja pieaugušā bērna pamatnodarbošanās ir studijas un darbs tikai uz mēnesi, kas nozīmē, ka students joprojām paliek Jūsu aprūpē, tad 3+ Ģimenes karti varat izmantot kā iepriekš.

Godaģimene.lv 19. februāris 2016 11:18

Jā, šis nosacījums attiecas arī uz 3+ Ģimenes karti. Turpmāk karti var saņemt ģimenes locekļi, kuri apgādā 3 vai vairāk bērnus, tai skaitā pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Lai to apliecinātu uz info@godagimene.lv jāatsūta ieskenēta vai nofotografēta izziņa no mācību iestādes, kur bērns mācās.

kristineL 18. februāris 2016 18:01

jā - jautājums līdzīgs - man ir 3+ karte, kurā man ir 3 bērni, jo saņemšanas brīdī vienam bija jau 18 (vai 19 jau?) Tagad, pēc definīcijas (paldies par to!) daudzbērnu ģimenē ieskaitās arī mans 19gadīgais students. Tiesa, tā kā Liepājā karti izmantojam reti, nezinu, vai tam, ka būtu arī viņš kartē, ir kāda praktiska nozīme - tomēr - vai var pasūtīt jaunu karti, kurā būtu ierakstīti visi četri vecumam atbilstošie bērni?
Un vēl jautājums - kas notiek brīdī, kad mans 19 gadnieks paralēli studijām dabon uz mēnesi oficiālu darbu kā slima darbinieka aizvietotājam? Protams, četru gadījumā tas nav tik aktuāli kā kad ir trīs - sanāk, ka, ja būtu trīs bērni, tad tajā mēnesī ģimene vairs nav daudzbērnu?