7 vietīgs auto

Dina11
Dina11

Kādu autiņi ieteiksit ar 7 sēdvietām? Kādi ir + un kādi -. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Vieds 30. marts 2017 16:43

Tikko paņēmu Dodge Grand Caravan (analogs craysler grand caravan), benzīns 3.8l 2008 gads, lai nodokļi neceļas. Daudzbērnu ģimenei ekspluatācijas nodoklis 50%. Bez visādām ekstrām toties vietas pietiek visiem 3 bērniem ar autokrēsliņiem un sunim. Apdzīt kādu nebaidoties par dzīvību arī nav problēma. Pēc 2 nedēļas braukšanas sāku skatīties kur ātri var gāzi ielikt vismaz zem viena sēdekļa :D

arizona 25. marts 2017 14:01

speciāli pagājušā gadā braucu uz Zviedriju iepirkt Grand Voyager, 7 vietīgo, dīzeli, ar nelielu nobraukumu (un zviedru tiešo pārdevēju - jo LV ir problēmas ar godīgumu un spidometra notīšanu etc.).
benzīns, gāze - dārgi nodokļi.
ar mašīnu esam ļoti apmierināti - īpaši laba lieta ir Stow&Go - sēdekļi salonā ielaižas grīdā un auto var ļoti ērti gulēt ceļojumos, gan pārvadāt lietas (piemēram, velo).
pašreiz gan nolēmu pāriet uz mazāku auto - jo ikdienā lielie bērni vairs nebrauc kopā, tāpēc vakar ieliku sludinājumu par pārdošanu. Ja interese - raksti

truberts 23. marts 2017 14:56

Laikam jāsāk ar to, kāds ir budžets un kādas ir prasības.
Visvienkāršāk - aiziet un notestēt pašiem dažādus minivenus ar visu ģimeni. Man ir svarīgi, lai visiem ir pietiekami vietas un arī bagāžniekā atrodas vieta. Daudziem autiņiem pēdējās 2 vietas ir ielokāmas bagāžniekā un tās drīzāk ir izmantojamas kā papildvietas nevis regulāri.
Es noteikti ieteiktu Chrysler Town&Country (Grand Voyager) - ar benzīna motoriem+gāzes iekārtu. Šiem auto arī parasti komplektā ir DVD, ādas salons, durvju atvēršana ar pulti u.c. extras, kas lieti noder ģimenei ar bērniem. Mīnusi ir tādi, ka dēļ lielā motora (3,6 vai 3.8) nodoklis ir liels. Kā arī auto, kas nāk no USA ir sisti - lai gan tie, kas ir "tikko no Vācijas ar oriģ. nobraukumi" arī parasti ir labi pabraukti nebūt ne labāki :)
Vēl variants ir arī busi - VW Multivan, Hyunai H-1, Mercedes Viano.