7 vietīgs auto

Dina11
Dina11

Kādu autiņi ieteiksit ar 7 sēdvietām? Kādi ir + un kādi -. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aiviekste 19. aprīlis 2019 17:26

Lielais Dodge mums būtu tieši laikā, vispirms tikai man tiesības jānoliek :) Skatos tagad http://www.autoskolasriga.lv kura autoskola labāka, bet visas liekas vienādas, ka tik maksā, jāmācās tāpat pašiem.

rryanallen 9. marts 2019 00:32

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

Vieds 30. marts 2017 16:43

Tikko paņēmu Dodge Grand Caravan (analogs craysler grand caravan), benzīns 3.8l 2008 gads, lai nodokļi neceļas. Daudzbērnu ģimenei ekspluatācijas nodoklis 50%. Bez visādām ekstrām toties vietas pietiek visiem 3 bērniem ar autokrēsliņiem un sunim. Apdzīt kādu nebaidoties par dzīvību arī nav problēma. Pēc 2 nedēļas braukšanas sāku skatīties kur ātri var gāzi ielikt vismaz zem viena sēdekļa :D

arizona 25. marts 2017 14:01

speciāli pagājušā gadā braucu uz Zviedriju iepirkt Grand Voyager, 7 vietīgo, dīzeli, ar nelielu nobraukumu (un zviedru tiešo pārdevēju - jo LV ir problēmas ar godīgumu un spidometra notīšanu etc.).
benzīns, gāze - dārgi nodokļi.
ar mašīnu esam ļoti apmierināti - īpaši laba lieta ir Stow&Go - sēdekļi salonā ielaižas grīdā un auto var ļoti ērti gulēt ceļojumos, gan pārvadāt lietas (piemēram, velo).
pašreiz gan nolēmu pāriet uz mazāku auto - jo ikdienā lielie bērni vairs nebrauc kopā, tāpēc vakar ieliku sludinājumu par pārdošanu. Ja interese - raksti

truberts 23. marts 2017 14:56

Laikam jāsāk ar to, kāds ir budžets un kādas ir prasības.
Visvienkāršāk - aiziet un notestēt pašiem dažādus minivenus ar visu ģimeni. Man ir svarīgi, lai visiem ir pietiekami vietas un arī bagāžniekā atrodas vieta. Daudziem autiņiem pēdējās 2 vietas ir ielokāmas bagāžniekā un tās drīzāk ir izmantojamas kā papildvietas nevis regulāri.
Es noteikti ieteiktu Chrysler Town&Country (Grand Voyager) - ar benzīna motoriem+gāzes iekārtu. Šiem auto arī parasti komplektā ir DVD, ādas salons, durvju atvēršana ar pulti u.c. extras, kas lieti noder ģimenei ar bērniem. Mīnusi ir tādi, ka dēļ lielā motora (3,6 vai 3.8) nodoklis ir liels. Kā arī auto, kas nāk no USA ir sisti - lai gan tie, kas ir "tikko no Vācijas ar oriģ. nobraukumi" arī parasti ir labi pabraukti nebūt ne labāki :)
Vēl variants ir arī busi - VW Multivan, Hyunai H-1, Mercedes Viano.