atbalsts

Charlotaaaa
Charlotaaaa

labdie. Es ar gimeni dzivoju jelgavas novada. Ka uzzinaju no sociala darbinieka rad mums ka daudzbernu gimenei nekada atbalsta nav. Nu ja tikoj nokartot maznodrosinataja statusu. Vai tiesam ta ir? Man dvini sakusi apmeklet darzinu domajam

a bus atbalsts, bet neka

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
indrasniega 8. decembris 2015 10:50 Kate

Pateikts skarbi, bet tā diemžēl ir. Un turklāt šie mūžīgi maznodrošinātie un trūcīgie ir kā parazīti - dod, dod, dod, bet vēl aizvien par maz. Un tā - gadiem. Toties - lai paši pakaļu pakustinātu nost no dīvāna tv priekšā - o, nē, paldies, te neviens nav tāds muļķis, lai ietu par kapeikām vergot.

Kate 7. decembris 2015 15:48

Mīļumiņ! Valsts politika ir- Ja tu esi daudzbērnu ģimene tad tev noteikti jābūt maznodrošinātai vai trūcīgai ģimenei savādāk nekādu atbalstu tu nedabū, bet to, ka tavi bērni strādās šai valstī un maksās nodokļus to nevienu neinteresē. Ja Tu visu mūžu dzīvotu viena, izklaidētos, izpriecātos u.tt, tad vecumdienās tev valsts dotu visu- pabalstus, atbalstu, nepieciešamības gadījumā atmaksātu pansionātu....un citus labumus tu dabūtu. Bet ja Tu izaudzini vairākus bērnus, kas valstij nesīs labumu, tad tev nepienākas nekas, jo tu neesi izklaidējusies, bet audzināji nākamo paaudzi.... Skarbi vai ne, bet tā mūsu valstī ir!

JānisK 30. novembris 2015 22:18 Charlotaaaa

Atbilde ir jau sen zinām- transporta atlaidē. Bet mani bērni laikam jau izaugs kad tas notiks. Valsts taisās ieviest bezkontaktu kartes bāreņiem un invalīdiem, labi būtu ja pie šīs grupas būtu arī daudzbērnu ģimenes, uz kartes noteikta summa ko var izmantot transporta braucienam.

Charlotaaaa 30. novembris 2015 21:44

Ziniet uz uzskatu ta ir diskriminacija, ja ta var to nosaukt. Sanak ja es dzivotu man ka daudzbernu gimenei butu krietni vairak privilegijas. Bet ja dzivo arpus rigas, tad beidzas prieki un sakas skarba realitate. Kapec ta? Es uzskatu ka tas nav godigi. Bet ka ar to cinities? Ka panakt lai lauki neatskras no rigas? Lai visiem privilegijas butu vienadas?

JānisK 28. novembris 2015 01:47

Bērnu aizsardzības likuma 26.pants uzliek par pienškumu pašvaldībām atbalstīt daudzbērnu ģimenes. http://www.lm.gov.lv/upload/sabiedribas_lidzdaliba/tabula_2014_3.pdf

Elvira 27. novembris 2015 20:40 Ketnisa

Diemžēl, tā viņš ir. Par atlaides saņemšanu valsts vienojas ar elektrības piegādātāju, ja tā to varam nosaukt. Šogad tas bija Latvenergo. Kas būs nakamgad pat nav vel zināms, kas zin, iespējams nakamgad so atlaidi nesaņems tie, kas iepirks elektrību no Latvenergo.

Elvira 27. novembris 2015 20:38

Diemžēl, tā viņš ir! Man prieks, ka tagad vismaz ir šī "godaģimenes" karte, kaut no tās lielas atdeves nav, it īpaši, iedomājos, ja nedzīvojat Rīgā. Protams tas ir solis uz priekšu. Bet jā, LV tiek daudz runāts, cik svarīgi būtu uzlabot demogrāfisko stāvokli valstī, bet līdz darīšanai, lai uzlabotu vai atbalstītu tos, kuri ir gatavi ziedot savu dzīvi bērniem, nav. Tā nu tas diemžel ir! Viss jāspēj paša spēkiem!

Ketnisa 25. novembris 2015 15:25

Piedodiet, ne tajā forumā ierakstīju.

Ketnisa 25. novembris 2015 15:24

Sveiki,

Šis nedaudz ne par tēmu, bet, vai kādam nav bijusi situācija līdzīga manējai. Šobrīd īrēju dzīvokli namā, kura apsaimniekotājam ir līgums ar elektrības piegādātāju, kurš nav Latvenergo. Šī iemesla dēļ man nav iespēja saņemt elektrību ar daudzbērnu ģimenei paredzēto atlaidi.