Atbalsts mācībām?

Leandra
Leandra

Sveiki!

Mani ļoti interesē attīstīties tālāk arī pēc bērnu audzināšanas maratona, un tagad, kad pat pastarīte jau uzskata sevi par lielu :), labprāt pamācītos. Vai ir kas zināmsz par atlaidēm universitātēs vai kursu piedāvājumā?

Varbūt kāda mamma var padalīties pieredzē, kā var apvienot mācības neklātienē ar visu pārējo? Jo nedaudz bail sākt maksāt par studijām, nezibot (nezinot :D) kā to iespēt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kate 10. janvāris 2016 22:14

Ja, esi izlēmusi mācīties pati, tad tūlīt uz priekšu, protams ja finanses atļauj. Es arī ieguvu augstāko izglītību ne jau tāpēc ka patika, bet tāpēc ka visur kur gāju meklēt darbu prasīja augstāko izglītību - profesijā kurā tu iegūsti izglītību ne vienu neinteresē.... ka tik augstākā...
Ja esi izlēmusi mācīties skaties kas tev tuvāk dzīvesvietai...

pasmaidi 10. janvāris 2016 21:12

Nekādas atlaides studiju maksai netiek piemērotas. Jāmaksā tāpat kā pārējiem, vismaz LU, kur studēju. Bet kas attiecas uz otro jautājumu, tad grūti ieteikt kā kaut ko savienot. Man vairāk laika atliek naktīs, pa dienu ir visādas citas lietas, vakaros bērnu pulciņi, tā reāli ap pulksten 22 - 23 var ķerties klāt studiju lietām. Tomēr ir tā: ja tās studijas pašai interesēs, tad jau noteikti arī izdosies. Ja iesi studēt nevis pati sev, atbilstoši interesēm, bet gan papīra dēļ, noteikti pat nav vērts sākt. Jā, ir grūti, tiešām ļoti grūti, nav daudz laika kaut kur papildus "izrauties" un sēdēt pētīt bibliotēkās un arhīvos materiālus (jo šīs iestādes strādā tikai pa dienu), ja ir nepieciešamība vākt papildus datus.

Leandra 29. oktobris 2015 12:03 JānisK

Vai tā ir ironija, vai kaut kas konkrēts?

JānisK 28. oktobris 2015 19:41

Ir mūžizglītība bez maksas daudzbērnu ģimenēm.