Atlaides pulciņiem?

SigitaK
SigitaK

Jautajums zinoshajiem un pieredzejushiem - vai daudzbernu gjimrnem pienakas kaut kadas atlaides pulcinjiem,vai to nosaka konkeetais klubs ats?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pasmaidi 10. janvāris 2016 21:17

Atlaides ir gan no pašvaldību puses, gan arī no pašu klubu puses. Piemēram, mums pašvaldība atbalsta slidošanas skolu, tur daudzbērnu ģimenēm par nodarbībām nav jāmaksā. Tajā pašā laikā arī sporta deju klubs dod nozīmīgu atlaidi (tas ir privāts klubs, nesaistīts ar pašvaldības atbalstu) ja dejot mācās vismaz divi ģimenes bērni. Vienkārši jāinteresējas konkrētajā iestādē par iespējām dabūt atlaidi, tad jau visu paskaidros.

SigitaK 29. septembris 2015 11:33

Es vienk esmu dzirdejusi no citam daudzbernu gjimenem, ka piemeram par futbola nodarbibam ir atlaides (Rigaa), bet varbut tas attiecas uz konkreto klubu. Lielakais puika nodarbojas dzudo, tur laikam ir noteikums, ka ir atlaide, ja ari bralis/maasa iet shajaa konkretajaa sporta klubaa.

INGA_DZĒRVE 16. septembris 2015 10:07

Tukuma pusē ir vietas, kur ir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, bet pamatā tomēr ir jāsedz pilna samaksa par bērna ārpusskolas, /ārpusdārziņa izglītību. Tas katrā pašvaldībā ir citādāk, un ne no kādiem klubiem nav atkarīgs.