Cik ilgā laikā man jāsaņem karte?

Inese13
Inese13

Sveiki! Cik ilgā laikā atsūta karti?Es pat vairs neatceros,kad man tika atsūtīts aicinājums atjaunot 3 + ģimenes karti,man šķiet,ka vasaras beigās....joprojām neko neesmu saņēmusi..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Godaģimene.lv 15. decembris 2016 16:27

Labdien, saskaņā ar mūsu sistēmas iesniegumu reģistrēšanas datiem, Jūsu iesniegums saņemts 19.11.2016. Pēc iesnieguma reģistrācijas uz Jūsu e-pastiem tiek nosūtīta automātiska vēstule, kurā ir visa informācija par kartes izsniegšanas procesu. Iesnieguma apstrāde un kartes izgatavošana ilgst līdz 45 dienām. Lūdzu sekojiet līdzi informācijai e-pastā. Zinām, ka mūsu ziņas mēdz nonākt arī pie mēstulēm un/vai abonētajiem.
Tāpat, kartes procesu paildzina fakts, ka vecāka nekorekti norāda savus, savu bērnu vārdus un uzvārdus un adreses, aizmirstot norādīt pat ielas un dzīvokļu numurus, kas ir jālabo un jāprecizē, diemžēl, tas novilcina procesu. Tāpēc, aicinām būt vērīgiem un aizpildot iesniegumu, pārbaudiet vai bērnu vārdi, uzvārdi, adreses ir korektas - ar garumzīmēm, mīkstinājuma zīmēm. Ja bērnam ir divi vārdi, norādam abu un bez domu zīmes, piemēram, Jānis Pēteris, nevis Janis-Peteris.

Inese13 14. decembris 2016 11:09

Viss jau noskaidrots! Vairs nav aktuāli.