Diemžēl...

nadina1081
nadina1081

Laža kautkāda..karte nedarbojās tur kur viņai jādarbojās.Diezgan reti izmantoju tādu iespēju...bet tad kad izmantoju -tad ir garām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Godaģimene.lv 16. novembris 2018 09:25 Linda L

Linda, iespējams Jūsu karte Nestē vēl nav tikusi aktivizēta, proti, ja karti saņēmāt nesen, tad uzņēmējs vēl nav savā sistēmā savadījis datus!

Linda L 13. novembris 2018 15:11

Aizmirsu uzrakstīt,tas bija Talsu Neste.

Linda L 13. novembris 2018 15:10

Diemžēl,man tas pats. Vakar pildīju degvielu Neste,ievietojot 3+ karti atlaidi neiedeva. Pirmo reizi izmantojām un jau dziļa vilšanās. Būtu zinăjusi pildītu degvielu ierastajā stacijā,kur lētāk.

aleks 3. oktobris 2018 13:51

Neste nedarbojas tikai Tava karte vai vispār viņi nepielieto Ģimenes kartes atlaides?

IvarsL 25. septembris 2018 21:29 Godaģimene.lv

Labdien,

Mana Ģimenes karte nedarbojas Neste (uz ko man bija lielas cerības, bet palikusi tikai vilšanās) un citur. Vairs jau neņemu līdzi šo karti, jo rādās, ideja laba, bet izpildījums - nekāds. Arī apskatoties pēc jaunajām vietām, kur itkā šī karte dod priekšrocības- var redzēt, ka uzņēmēji šo izmanto papildus mārketingam interneta vidē. Realitātē- nav starpības vai tev ir tā karte vai nav.

Godaģimene.lv 28. februāris 2018 09:34

Labdien, vai varētu palūgt konkrētāku informāciju, lai varam reaģēt, kur karte nedarbojas!?