Dziesmu svētki

MARISGRI
MARISGRI

Vai kādam ir pozitīva pieredze ar iepriekšējo pieteikšanos uz Dziesmusvētku biļetēm?

It kā pieteicos tikko kā to internetā varēja izdarīt, bet ar to arī viss beidzās, nekādas instrukcijas/kodus epastā nesaņēmu un kā dzirdu ziņās, nu jau koncertbiļetes izpārdotas...

Vai tiešām cilvēku muļķošana?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nameda 18. aprīlis 2018 11:19

Labdien,
Gribēju pateikties Godaģimenes karšu menedžeriem par doto iepēju iegādāties biļetes ar iepriekšēju rezervāciju. Viss darbojās nevainojami! Ļoti laicīgi, jau plkst 9.00 atvēru anketu un cik ātri vien iespējams to aizpildīju. Informāciju par Apstiprinājumu gan bija jāpagaida kādu laiciņu. Jau domāju, ka šoreiz garām. Bet tad atnāca apstiprinājumi pat par abiem koncertiem! Tad vēlāk Biļešu paradīzes kasēs bez stresa nopirku biļetes, kuras bija jau pēc uzvārdiem atrodamas. Paldies!

ive 27. marts 2018 14:41

Es laikam esmu to laimīgo pulka, kas uz ģenerālmēģinājumu tomēr biļetes dabūju. Esmu pateicīga par šo iespēju. :)

Godaģimene.lv 22. marts 2018 12:51

Labdien, vēršam uzmanību, ka e-pastos ar informāciju par anketu aizpildīšanu un pašā anketā bija skaidrojums, kas un kā saņems apstiprinājumus, kā arī mājas lapā šāda ziņa ir publicēta.

Atgādinām vēlreiz, ka biļešu skaits iepriekšējā rezervācijā ar 10% atlaidi bija ierobežots- 2000 biļetes! saņemti vairāk kā 1950 iesniegumi, kuri vairākkārtīgi pārsniedza pieejamo biļešu skaitu!

Rezervācijai tika apstiprināti pirmie iesniegtie pieteikumi pieejamo biļešu ietvaros, ja pieteikums bija aizpildīts korekti norādot visu prasīto informāciju!

Rezervācijas apstiprinājumu saņēma tikai tiem kuru iesniegumi tika apstiprināti.

ilzeau 8. marts 2018 10:14

Es 28.02. saņēmu rezervācijas apstiprinājumu vienam pasākumam (pieteicos uz diviem) ar informāciju, ka par biļešu izpirkšanu ar mani sazināsies Biļešu Paradīzes vai Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji. Tad nu gaidu..

Zandalee 7. marts 2018 12:00

Labdien. Arī es pieteicos savlaicīgi, pieteikumu aizpildīju korekti 22.februārī 9.00 , bet ne kādu apstiprinājumu uz e-pastu nesaņēmu. Tāpat arī kolēģe neko nesaņēma. :( Latvijas goda ģimene, vai Jūs varētu paskaidrot ? Vai kāds vispār saņēma apstiprinājumu ?

Egija Bērziņa 6. marts 2018 11:36

Arī savlaicīgi pieteicos un izdarīju visu kā nākas, bet izskatās , ka arī mūsu ģimene neapmeklēs šos pasākumus

stv 6. marts 2018 01:08

Es arī visu savlaicīgi nosūtīju, bet atbildes nebija...

kzaiga 3. marts 2018 19:30

Es arī neko nedabūju, kaut gan laicīgi pieteicu rezervāciju......un arī bez rezervācijas šodien intenetā neko nevarēju iegādādies, jo nebija savienojuma ar biļešu paradīzi. Viss prieks ir riktīgi noplacis