elektrība 2016

ilze5
ilze5

Sveiki, kā būs ar elektrību 2016.gadā? Lasīju, ka notiks konkurss starp elektrības piegādātājiem un daudzbērnu ģimenēm nākamos divus gadus elektrību piegādās konkursa uzvarētājs.

Kas notiks,ja turpmāk tas piemēram nebūs Latvenergo? Būs līgumi pašiem jāpārslēdz vai tas notiks automātiski?

Un vispār vai godaģimene.lv nevarētu par šo jautājumu painteresēties un pastāstīt mums, cik tālu šis process jau ir!

Ilze

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pasmaidi 10. janvāris 2016 21:05

Tas atbalsts tāpat ir ļoti apšaubāma lieta. Man pat izdevīgāk būtu norēķināties pēc mana esošā tarifa, nevis izmantot šo "labvēlību". Iesaku cītīgāk sekot līdzi elektrības cenām un salīdzināt vai tiem, kuri vēl nav saņēmuši šo automātiski piešķirto atlaidi, maz ir izdevīgi to saņemt.

Ketnisa 25. novembris 2015 15:25

Sveiki,

Šis nedaudz ne par tēmu, bet, vai kādam nav bijusi situācija līdzīga manējai. Šobrīd īrēju dzīvokli namā, kura apsaimniekotājam ir līgums ar elektrības piegādātāju, kurš nav Latvenergo. Šī iemesla dēļ man nav iespēja saņemt elektrību ar daudzbērnu ģimenei paredzēto atlaidi.

Godaģimene.lv 9. novembris 2015 09:44

Labdien! Tā kā konkursa rezultāti vēl nav izsludināti, šī situācija vēl ir neskaidra. Sekojiet informācijai godagimene.lv, mēs noteikti par to informēsim!