Ģimenes karte

kingucit
kingucit

Kāpēc ir tāda situācija? Dzīvojam ar civilvīru un audzinām ģimenē Manu meitu no iepriekšējām attiecībām, vīra dēlu no iepriekšējām attiecībām un abu kopīgu bērniņu. Visi dzīvojam vienā mājsaimniecībā, bet mūs neuzskata par daudzbērnu ģimeni, jo neesam precējušies. Griežoties Mūzikas skolā ar šo jautājumu mums piešķīra daudzbērnu ģimenes atlaidi, tāpat arī bērnu un jauniešu centrā. Tikai visas vadītājas nesaprot kāpēc nepiešķir atlaidi no valsts, jo bērni dzīvo vienā mājsaimniecībā un tas ir vienkārši pierādāms. Kārtējais valsts marazms. Viņu iedrošināta mēģinu arī šogad pieteikties daudzbērnu kartei, cerot uz pozitīvu atbildi. Vai man tiešām tikai tādēļ jālaulājas, lai tikai saņemtu atlaižu karti? Kaut kā neloģiski.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Olga81 28. oktobris 2015 09:44

Labdien man tāds jautājums? Man atnāca karte un viņa derīga tikai 2 mēnešus?

Godaģimene.lv 22. oktobris 2015 18:21

Labdien, kingucit! Dati apstiprināšanai tiek sūtīti uz Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldi,kas tālāk savā informācijā pārbauda,vai ģimene atbilst noteiktiem kritērijiem kartes piešķiršanai.
Diemžēl, jā, mēdz būt situācijas,kad daudzbērnu ģimene, kas dzīvo civillaulībā,netiek atzīta par daudzbērnu ģimeni.

Karte pienākas, ja personai (pašai vai kopā ar laulāto) vai tās laulātajam ir trīs vai vairāk bērni līdz 18 gadu vecumam (arī aizbildnībā esoši vai audžuģimenē ievietoti bērni) un personai un tās laulātajam un minētajiem bērniem ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas Republikā. Abiem vecākiem ir tiesības saņemt šādu karti.