Ģimenes karte nedarbojas, kā vajadzētu.

Kate
Kate

Liels pārsteigums man bija, ka ar ģimeni bijām Tērvetes dabas parkā un 3+ ģimenes karte nedarbojas. Atlaidi nedod.

Lepni pasaka: ja brauksiet ar vilcieniņu tad, maksājot par vilcieniņu Jums piemēros atlaidi.  

Kam, tad šī karte vispār ir derīga? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Godaģimene.lv 13. novembris 2017 16:02 maijaniks

Informējam, ka atlaižu katalogā ir norādīts, ka Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē, piedāvā 11,00 EUR ģimenes biļeti (pirmsskolas vecuma bērniem - brīvbiļete) un 50% atlaidi braucienam ar Pasaku bānīti!
Vairāk info http://s1.godagimene.lv//uploads/katalogs.pdf?cache=20171113155030

maijaniks 10. novembris 2017 22:33

Es ar ğimeni arī biju dabas parkā tērvetē,kur man paziņoja ka nav atlaides uz biļetēm,lai gan te skaidri un gaisi rakstīts,ka ir.Tik bānīys esot par velti..Bet nu labi lai jau tiek ,viņiem laikam vairaak to naudu vajag!:D

Godaģimene.lv 29. jūnijs 2017 08:26 Viktorija26

Katalogs tiek atjaunots reizi mēnesī un tiek ievietots gan mūsu lapā, gan nosūtīts uz aktīvo karšu īpašnieku e-pastiem. Lūdzu norādiet, kuras no vairums atlaidēm nedarbojas, lai varam sazināties ar sadarbības partneriem un noskaidrot informāciju, jo vairums uzņēmēji mūs par līguma laušanu nav informējuši.

Viktorija26 27. jūnijs 2017 17:00 Godaģimene.lv

KAd tas atlaizu katalogs pedejo reizi ir vispar atjaunots.? Manuprat tur ir vairums atlaides, kuras patiesiba vairs nav.

Godaģimene.lv 27. jūnijs 2017 08:50

Kate, visa informācija par atlaidēm, kur un kā tiek piemērota 3+ Ģimenes kartei pieejama atlaižu katalogā, t.sk. par atlaidēm dabas parkā Tērvetē