Goda ģimenes kartes iegūšana

zirne
zirne

Jūtos vīlusies.

Tiek skandināts, ka - lūk - atbalsts daudzbērnu ģimenēm. Piesakies kartei!

Jau vairāk kā pirms mēneša pieteicos, tad vēl pēc laika uzrakstīju atkārtotu pieteikumu kartei, bet aizvien neesmu saņēmusi atbildi. Pat ne e-pasta ziņojumu, ka procesā vai apstrādāts tiek mans pieprasījums.

Cerēju, ka tas notiks kādu 2 nedēļu laikā un varēsim svētkos izmantot īpašos piedāvājumus, bet izskatās, ka tas tā nenotiks, jo neviens, diemžēl, uzmanību pat nepievērš manam pieprasījumam.

Izskatās, ka kārtējo reizi tukšs mārketings - nāciet, nāciet, mēs par jums domājam! Jūs mums esat svarīgi..., bet jālūdzas, lai kāds izsniegtu to karti...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
oksanamaks 15. augusts 2017 07:40

Pilnīgi piekrītu, ļoti ilgi jāgaida karti, mēs arī 19.07 pasūtījam un nav nekādu ziņu. Vai tiešam nevar to procesu paatrināt?

nadina1081 15. oktobris 2015 11:00

Labdien. Karti saņemu diezgan ātri. Bet, mūsu tētim gan nesanāk. Elektroniska paraksta viņam neesot un tādas bankas arī neesot. Ko tad lai dara, vai tiešām jājiet un jāver konts vēl kādā bankā?

ginex 14. oktobris 2015 12:37

ari vairak ka menesi atpakal aizpildiju pieteikumu 2x.nekadu atbildi nesmu sanemis.

Orhideja 1. oktobris 2015 09:23

Arī pieteicos jau krietnu laiku atpakaļ, bet izskatās, ka nevienam tas neinteresē.
Cik tad reāli ir jāgaida karti???

sindy79 5. jūnijs 2015 13:37

Labdien.Kartei pieteikumu uzrakstīju vairāk ka menesi atpakaļ,bet karti neesmu vēl saņēmusi.Ļoti gaidu.

vita17 11. maijs 2015 18:44

Labdien.ES pasutiju karti aprīļa beigas.bet man neka apstiprinošs zina nav atnākusi,vai ES vīnu sanemsu vai ne

liana 15. aprīlis 2015 09:25

Ja es ari kad tik tas projekts sakas ari pieteicos kartei ,virs sanema es jou projam ne.

zirne 1. decembris 2014 10:41 Godaģimene.lv

Paldies par atbildi!
Jā, pirmo pieteikumu nosūtīju oktobra beigās.
Gaidīšu karti.

Godaģimene.lv 1. decembris 2014 09:05

Labdien! Pēc pieteikšanās tiek saņemts automātisks apstiprinājums uz e-pastu par sekmīgu pieteikumu.

Skatāmies sistēmā, ka esat pieteikusies 19.novembrī. Vai esat pirmo pieteikumu ātrāk aizpildījusi (atkārtoti aizpildot pieteikumu, iepriekšējais tiek automātiski anulēts un uzskatīts par spēkā neesošu).

Pieteikumi apstiprināšanai uz Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldi tiek nosūtīti vienu reizi mēnesī (novembrī tas notika 10.novembrī), pēc datu apstiprinājuma kartes tiek nosūtītas personalizēšanai uz tipogrāfiju, pēc tam nosūtītas ar ierakstītu vēstuli uz norādīto adresi.