Iepirkšanās ar +3 karti

civis13
civis13

Labdien.

Esmu saņēmusi karti un arī notestēju.

Statoela tiešām ir atlaide 0.033€ mēs pildam gāzi.

Aptiekā bērnu vitamīniem bija 20% atlaide.Mēness Aptiekā ir konkrēts sortiments kam ir piemērota atlaide ar +3 karti katru mēnesi sortiments atšķiras.

Nepatīkamākais bija veikalā H&M Alfā,pārdevējas nezin par šādu karti un nepiemēro atlaidi,iepirkāmies virs 100€ pārdevējas neko nezinâja un kad lūdzu lai pasauc veikala atbildīgo personu,sieviete bolīja acis un teica ka nekādas informācijas par šādu karti nav. Kad caur mob.tel parādiju visas atlaides ar +3 karti viņa bija pārsteigta.Tā es nopirku preci bez atlaides.Kā tas ir iespējams???

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Algima 31. oktobris 2014 11:17

maya vai taja lauka kur rakstit ievadit atlaides kuponu pirms koda ierakstiji 3+gimeneskarte_xxxxxx tad savas kartes numuru un apaksa zala lodzina ierakstu aktivizet kuponu man problemu nebija aktivizeju kuponu un vienmer ka ielogojos nuko.lv man kartes numurs vairs nau jaievada vins jau ir saglabajies tik jaapstiprina kupons ka veicu pirkumu tas ar vis :) ceru ka nakamreiz tev izdosies aktivizet savu karti lai tev veicas(hi)

Godaģimene.lv 31. oktobris 2014 08:59

Lai varam ātrāk reaģēt, lūgums ziņot par visiem gadījumiem uz info@godagimene.lv, lai varam ātrāk atrisināt radušos situāciju!

maya 30. oktobris 2014 21:08

Iemēģināju NUKO.LV,uzrādīju kartes numuru kā bija teikts reklāmā,bet atlaidi tā arī nesaņēmu;(,varbūt nepareizā vietā ierakstīju?

Kristineee 30. oktobris 2014 19:34

Plaza viss oky, Spice :$ tai precei ko pirku bez vias 3+ kartes bija 30% atldaides, tapec laikam "npbolijas" jo butu tikai 15 %:D

gunta.grube 30. oktobris 2014 16:57 Kristineee

nu, nu! Spices HM'ā esmu ieprikusies vairākas reizes, uzrādot 3+ karti un nekad nekādas bolīšanās nav bijis. Tāpat arī Plazā.

Kristineee 30. oktobris 2014 14:54

H&M Spice ari so to iepirku, paradot 3+ uz mani pabolijas lielam acim.

Sandija Maminuklubs.lv 30. oktobris 2014 07:15

Sazināsimies ar H&M vadību. Paldies par informāciju!