Izdevumi mēnesī daudzbērnu ģimenēs

Kristine_Godagimene.lv
Kristine_Godagimene.lv

Mūsu ģimenē aug 3 rakari un cītīgi plānojam budžetu:

- īres izdevumi

- degviela

- maksa par bērnudārziem

- pārtika

Kāda jūs plānojat budžetu daudzbērnu ģimenēs?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:26

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;

Labais 29. maijs 2018 13:19

Tās visas Kristīne tevis nosauktās izmaksu pozīcijas būtībā ir nedegošās, t.i. jātērē uz to katru mēnesi. Vienigais uz ko var ietaupīt ir degviela un pārtika vasarā, jo nav tik daudz jābraukā. Mēs patiesībā neko daudzd neplānjam, jo neko lieku nepērkam. Drēbes - sportsdirect vai lietoto preču veikalā, pārtiku lielveikalos, pārsvarā uz atlaidēm, bet, protams, ne vienmēr. Degvielu Nestē pašapkalpošanas stacijā, tur parasti vislētāk. Zinu, ka daudzi reizi pa reizei aizņemas līdz algai, bet ilgtermiņā tas padara visu tikai sliktāk. Labā ziņa tā, ka bērni paaugas un tad jau paši pelna. Arī nopelnīt vairāk vēlāk var paspēt, bet bērni ir jāaudzina tagad.

vituka 29. februāris 2016 00:30

Kad nomaksā dzīvokli, elektrību, sakarus, gāzi, degvielu (bez tās nevar!), paliek ēšanai 70 eu mēnesī uz 7 cilvēkiem. Kas tur vēl ko plānot. Apģērbu nepērkam gandrīz nemaz. Par medicīnu/medikamentiem nav ko sapņot. Abiem ar vīru augstākā izglītība, darbs it kā ir, tikai atalgojums... Neko labāku dabūt nevar jau vairākus gadus. Šobrīd 5 bērni: 2 b/d, 3 skolēni. Manai ģimenei krīze nav beigusies. Pirms krīzes normāli dzīvojām. Tagad velkam dzīvību. :( Kamēr dažiem augšā pieliek pie algas vairāk kā mūsu ģimenes mēneša kopējos ienākumus.

lvasiks 31. decembris 2014 03:20 Ieva33

Psihologa pakalpojumus gan izmanto! Tas var noderēt gan sagatavojot sevi turpmākam, gan `uzlabot` sevi un dzīvi, kā arī skatījumu uz dzīvi! Dzīve taču nebeidzas...

Ieva33 10. decembris 2014 16:11

Un kā viņa īsti saucās jūrmalā?vai kādi kontaktālruni ir zināmi?
Paldies jau iepriekš:)

MieraVējos! 10. decembris 2014 11:42 Ieva33

Jūrmalā,Belorussija!

Ieva33 6. decembris 2014 23:31

Vai kāds nevarētu ieteikt kādu bērnu sanatoriju,kur bērni var atpūsties un mazliet atiet pēc tēva nāves?
Būšu pateicīga par jeb kādu informāciju.

MieraVējos! 2. decembris 2014 20:45 Ieva33

Tad,manuprāt ats arī ir viss ...Bet,jebkurā gadījumā-paintresējies!

Ieva33 2. decembris 2014 13:03

to es nokārtoju.tā mums būs .

MieraVējos! 2. decembris 2014 09:18 Ieva33

Kā tur ir ar apgādnieka zaudējuma pabalstu?Bērniem līdz 18 gadiem tas nepienākas ?

Ieva33 1. decembris 2014 20:14 MaraKenigsvalde

Sveiki!
mūsu pašvaldība tikai arī psihologa konsultāciju piedāvāja,bet man viņu pašlaik nevajag,bet pārējais man nepienākas,jo man pēc pabalstiem viss sanāk.Paldies par līdzjūtību.tapēc nezinu ,kur tālāk griezties.

MieraVējos! 1. decembris 2014 12:27 Ieva33

Sveika!Izsaku līdzjūtību (hug) Par palīdzības sniegšanu,Tavas pašvaldības sociālajam dienestam tā bija jau jānodrošina laikā,kad vīrs nomira!Psihologa konsultācija,dzīves apstākļu izvērtēšana,lai zinatu vai un kā palīdzēt Tavai ģimenei!
Iesaku ar STEIGU griezties sociālaja dienestā ar lūgumu izvērtēt Jūsu ģimenes situāciju!Veiksmi!

Ieva33 1. decembris 2014 11:36

labdien!
Griežo pēc palīdzības,man nesen nu jau mēnesi atpakaļ paglabāju savu vīru un paliku viena pati ar trīs burvīgām meitiņām,mazākajai ir tikai 1,5gadu jauna.
vai var kāds paļīdzēt ,kur var griezties pēc palīdzības un kāda viņa pienākas,pati esmu no liepājas puses.Paldies būšu pateicīga par jebkādu informāciju:)

EdīteKrastiņa 1. novembris 2014 08:53 Aldis

(Y) par "gadžetiem" un to nepieciešamību bērniem...
gluži manas domas...

EdīteKrastiņa 1. novembris 2014 08:51 maza1992

Kāpēc Tev bēbis jāved pie osteopāta katru mēnesi?
Es aizvedu vienu reizi - pēc trīs mēnešu sasniegšanas un viss. Teica, ka ļoti harmonisks bērniņš, vienīgi puncī bijis par šauru un bija ierobežojumi, kurus atbloķēja un viss. Teica, ja ļoti vēlos, pēc 3-6 mēnešiem varam vēlreiz aizbraukt, bet būtībā, ja nav nekādu traumu, tad nevajagot...

indrasniega 18. oktobris 2014 11:18 Ruslana

Varbū jums būtu vērts padomāt par paipaliņu audzēšanu pašiem? Jā, sākumā būtu lielāks ieguldījums - nopirkt putniņus ar visu būrīti, bet pēc tam, ja reiz tās oliņas ir nepieciešamas, pavisam noteikti atmaksātos. Jo - papailu būrītis ir ļoti mazs, nu - vienai paipalu ģimenītei nepieciešamas apmēram tikpat liels būris, kā normālam pundurtrusītim vai jūrascūciņai. Tad varbūt labāķ mājās turēt šos putniņus, nevis, piemēram - papagaiļus. Būtu uzreiz divi labumi - gan dzīvnieciņi mājās, gan oliņas. ;)
Rakstu to tapēc, ka pagājušo rudeni, piemēram, Valmieras tirgū viens paipalu audzētājs šādus "starta" komplektiņus piedāvaja - smuks koka būrītis ar, ja nemaldos - 3 vai 4 paipaliņām, neatceros cenu, bet nebija maza, bet arī ne pārak astronomiski liela. Varbū ir verts painteresēties un padomāt par šo lietu. ;)

esenif 16. oktobris 2014 19:30

Izdevumi ar daudz bērniem pozīciju ziņā ne ar ko neatšķiras no izdevumiem ar 1 vai 2 bērniem. Atšķiras tikai skaitļi.
Visdārgākā pozīcija ir aukle. Bez tās nekādi. Tad, protams, rēķini, nodarbības, auto, izklaides...
250 EUR uz cilvēku mēnesī sanāk iztikas minimums mūsu ģimenē.

Ruslana 20. septembris 2014 20:28

par budžeta planošanu - ta ka es nestradaju mani ienakumi haotiski un neplanojami :) esmu šķirusies un alimenti saņemu no papas garastavoki - kadu menesi 100, kadu 230 eiro... varu teikt tikai par obligatam maksājumiem - ire ap 35 eiro, elektriba ap 30, internets+tv 11, tele2 7, brokasti skola 5e/ned, ešana bernudarza 6e/ned, futbols 30e, hiphop 30e, dejas 25, vizuala maksla 10e/pusgada. un visadas fondas un tt no kuriem es cenšos izbegt vismaz daļeji.
par ešanu - man dvīņi allergiski. meitenei medikamentus lai zarni strada izmaksa 6e/nedeļa, arsts 30e. puikam drikst tikai paipalu olas, gaļu/zivis/putbi viņš ne grib est, bet pienas produkti viņam iet daļeji, ta viņam lai aug jāest olbaltumvielas.

Ruslana 20. septembris 2014 20:03 ivonnacaune@inbox.lv

siltums ir galvenais kapec es nopirku dzīvokļi ar malkas apkuri - nu negrības man teret tadu lielu naudas gabalu par šo "siltumu", kad ta pat jasilda dzīvolki ar elektroiericem! koka maja ir izeja. kad visi kaimiņi kurina, un pagatavots vakariņš (dzīvoklis mazs, 25 metri) - tur jau +27 gradi! Elekrtokaminu iesledzu divas reizes diena - norit pirms celšanas uz pusstundu un vakara pirms nakšanas no sabiedriska dzīvē (man taimers sledz/izsledz). Un boilers tere..
mazai dzīvoklei ir plusi - atri sasildas, atri mazgajams..
viens liels minus - tikai viens galds, kur visiem jāpaed, jauzpild majas darbi (man arī, es arī macos), japaspelet...

Aldis 15. augusts 2014 13:06

Lielākai daļai no komentētajiem pareiza pieeja, visi rēķini, ne tikai elektrība, un tamlīdzīgi, bet arī visi pulciņi, jeb interešu izglītība pa priekšu tad pārējais!
Mums ir trīs, janvārī būs ceturtais. Ir paveicies ar nodarbošanos, jeb zvaigznes sastājušas pareizi un galus savelkam bez liekām problēmām, pat pāri paliek, ko savukārt ieguldām 3. pensiju līmenī, uzkrājošajā apdrošināšanā, netiek aizmirst sīkos apdrošināt, ne tikai veselība, bet arī civiltiesiskā atbildība un protams atlikts kas ekstra izdevumiem. Liekus, jeb neapdomātus, mirkļa iegribu izdevumus, pirkumus neveicam. Tā kā sīkie pacenšas gada laikā, katrs, vai nu pasēt, vai "nokaut" mob. tel, tad tiem tiek izsniegti viss vienkāršākie, piezvanīt un īsziņu nosūtīt, "gadžetus" varēs pirkt paši, kad nopelnīs un sapratīs naudas vērtību. Protams mājās ir datori, bez kuriem mūsdienu skolēnam iztikt ir visai grūti, referāti un tt. Uz vienu sīko, bez tekošajiem izdevumiem, rēķinam 100 Euro, kino, ekskursijas, kabatas nauda un tt.

maza1992 25. jūlijs 2014 20:07

atvainojos 9 menesus vecai meitinai

maza1992 25. jūlijs 2014 20:06

mana gimene aug 3 burvigas princeses 2 iet darzina ( 78 eur menesi) ire (170 euro) mazakam bernam osteopats ( 30 eur par reizi + 20-30 eur cela izdevumi ) nu vienigais pluss kad es ar viru stradaju viena darba un mums naudinas maksa pa nedelam piektdienas naudina ir nomaksajam vienu maksajumu atstajam naudinu partikai tad otra nedela nomaksajam kautko citu un ta lenu garu un jau pienacis 25.datums kad ieskaita 8 9 menesu vecai meitinai 171 eur konta tad noperku putru un pamperus mitras salvetes utt kas mazai vajadzigs ta lai pietiek menesim un pareja naudina paliek augliem un partikaimazajiem zikeriem.......piekritisu tam ka veikala sadzives kimijai un lietam kas nebojajas pavelkos uz akcijam tad perku ja var tad mazliet vairak lai butu ilgakam laikam ......nezinu ka butu ja naudinu sanemtu reizi menesi butu loti gruti to menesi saplanot.....jo pati esu jauna gribas so un to kad atskart kad meitenem nevajag tik daudz drebju ko grasos pirkt ..macos no kludam jo tagad mazai masinai princesu kleitas nebus japerk jo drebju skapis piebazts ar skaistam svetku kleitam ko lielas meitenes tik ir uzvilkusas 1-2 reizem

Antra 23. jūlijs 2014 19:35 ivonnacaune@inbox.lv

Visur ir savi pusi un savi mīnusi. Laukos tāpat nepieciešama malka( ja nav sava meža, tad jāpērk), NĪN -ja zeme ir īpašumā. NĪN ir tendence pēdējos gados fantastiski pieaugt. Ja ir zeme vairāk par pāris ha, trūcīgā un maznodrošinātā statuss būs liegts, jo jums būs zeme. Dziļākos laukos mūžīgā transporta problēma, līdz ar to arī darba iespējas. Plusi - bērnudārzs ir, skolai transports ir, svaigs gaiss ir, dārzeņi ir, piena produkti ir (ja ir lopiņi- jo pēdējā laikā arvien mazāk paliek kaimiņu, kas tur gotiņas).Maize, cukurs, eļļa, gaļa (ja vien pats neiemācās kaut vistas, zosis u.c. ēdamus kustoņus)jāpērk tāpat. Elektrība uz 300kW, internets, telefons, avīze, ja ir mašīna, tad arī degviela, bērnudārzs (ap 30 eiro mēnesī), mākslas vai mūzikas skola ap 10 eiro, ceļa nauda uz to un atpakaļ, kāds kredīts un tad pāri nepaliek nekas. Tāpēc cenšamies arī bērniem kādu saldumu nopirkt. Vismaz. Bērni(5,8,10) ir laimīgi, ka aug laukos. Vismaz pagaidām.

MieraVējos! 17. jūlijs 2014 23:30 uvisakmens

Slēta reklāma no Jūsu puses ???????????:@

uvisakmens 17. jūlijs 2014 15:30

Jebkurā gadījumā nav viegli to visu sarēķināt, lieku excel tabulā visu, šad tad mazliet pietrūkst, kad jau sāku apsvērt www.credit24.lv/paterina-kredits pagaidām vēl kaut kā veiksmīgi tieku sveikā.

1 2