Kā Jums ir aprēķināts nekustamā īpašuma nodokļa atlaide?

ilze5
ilze5

Kā  Jūsu daudzbērnu ģimenēm ir aprēķināta nekustāmā īpašuma nodokļa atlaide? Mājai un zemei. Vai tā jums ir jūtama? Man par māju ir 50 % atlaide, par zemi zem mājas ir 50% atlaide par pagalmu nav, respektīvi atlaide sastāda 19 centus un par pārējo pagalmu ir jāmaksā 37 eur. Pašvaldība skaidro, ka ir pareizi aprēķināta atlaide.

Tad rodas jautājums priekškam likumā bija tāda norma jāiestrādā, dažu centu dēļ!

Kā Jūsu pašvaldības rēķina atlaidi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kate 24. februāris 2016 22:11

Ups! 0.19 centi! A A A es te cepos, ka pašvaldība mums nepiešķir atlaidi???? Un tas viss pāris centu dēļ????? Mums taču jāsaprot, ka valstij katrs cents ir dārgs?

guntiks 24. februāris 2016 18:36

Ar nekustamo īpašuma nodokli ir tas pats , kas ar CSDD ceļu nodokli. Tur definīcija DAUDZBĒRNU ģimene tiek interpretēta savādāk. Nevis daudzbērnu ģimene, bet ģim. ar 3 bērniem līdz 18 g. vec.. Kāpēc tā ? Valstī definīcija kopumā mainījusies, bet ģimenes reāli netiek klāt pie atvieglojumiem. Uzskatu, ka šajā jomā valstī jābūt vienai definīcijai

Kate 15. februāris 2016 15:05

Man ir arī jautājums! Kāpēc man ir jāmaksā pilns nodoklis par īpašumu kuru es šobrīd mēģinu nokārtot kā no degušu, lai samazināti kadastrālo vērtību. lai mazāks būtu nodoklis. Es to fiziski nevarēju nokārtot janvārī...... šā vai tā jāmaksā par visu kā par veselu... tikai nākamajā gadā IESPĒJAMS samazināsies??? Pašvaldība atkal kaut ko izdomās lai tik nepiešķirtu.....

Kate 15. februāris 2016 14:59

Salacgrīvas novads vismaz manā gadījumā atlaidi man ne piešķir, kaut esmu nek, īpaš. deklarējusies ar 3 bērniem!. Paskaidroja ka ir neapdzīvota ēka. Vai par zemi atlaidi nepiemēro? Vai par to ka man ir malkas šķūnītis arī nepiemēro? Vai tiešām atlaidi piemēro tikai dzīvojamai ēkai?