Kā tagad maksāt par elektrību?

agilee
agilee

Piekrītu , stulbs jautājums. Bet... Esam saņēmuši tos piešķirtos 80 (un cik tur vēl ) eur elektrības apmaksai. Kas man tagad jādara? Kā lai tos izmantoju? 

Kad piedzima 3.mazulis, saņēmām arī tos 50 (ar kaut ko), bet tie kaut kā mistiski arī pazuda ...

Gan jau to visu var kaut kur smalki izlasīt, bat man nav tik daudz laika sēdēt, meklēt, lasīt, iedziļināties...

Ļoti ceru uz Jūsu pieredzi, lakonisku skaidrojumu.

Paldies :) 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pecinna8@inbox.lv 30. septembris 2014 15:06

Saja gadijuma ,, vieglakais pasai piezvanit uz Latvenergo un visu noskaidrot ,, pajautat kas un kaa ,, es ta parasti daru , kad man nav skaidrs:)

JānisK 23. septembris 2014 21:14 mamma no laukiem

Par dāvinājumu jāmaksā nodoklis, šajā gadījumā Latvenergo samaksāja nodokli par dāvanu tev. Latvenergo neietur nodokļus.

indrasniega 23. septembris 2014 16:33 mamma no laukiem

Ja godīgi - kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi... :(
Arī mums bija Latvenergo davanu karte 2012.gadā - nekādu ieturēju nav bijis.

mamma no laukiem 22. septembris 2014 15:06

Neliela informācija sakarā ar Latvenergo dāvinājumiem...Iepriekšējos gados mums kā daudzbērnu ģimenei tika uzdāvinātas kādas liekas kilotvatstundas par lēto tarifu. Tad nu šogad, kad tiku klāt VID EDS savam kontam, izrādījās, ka Latvenergo par šo dāvinājumu ieturējis no manis itin smuku iedzīvotāju ienākuma nodokļa summiņu - par diviem gadiem virs 60 Eur. Telefoniski operatore tā arī nemācēja paskaidrot, kā tas noticis tīri tehniski, jo maksāts tiek pēc skaitītāja rādījumiem, arī neviens no Latvenergo nebija brīdinājis, ka no dāvinājuma ieturēs nodokli.

agilee 22. septembris 2014 08:44

Paldies visām - tiku skaidrībā :)

puiku_mamma 15. septembris 2014 10:14

Oj, sorry, jau bija atbildēts,nepaskatījos.

puiku_mamma 15. septembris 2014 10:13

Sveika! Nekas nav jādara ;) Tikai apskaties e-latvenergo.lv līdz kuram rādījumam ( ciparam ) ir apmaksāts. Kad līdz tam būs notērēts - sāksi maksāt ;)

Friideriike 14. septembris 2014 08:59

Mums automātiski jau paši latvenergo samaksaja uz priekšu ;)

MieraVējos! 7. septembris 2014 22:08

Davanu karte nav taustāmā veidā!Nauda ir automātiski samaksāta-citiem ar šo summu sedz parādu,citam tiešo maksājumu,vēl kādam-ar šo summu ticis samaksāts uz priekšu!
Sava līguma rādījumu Tu vari apskatīt e-latvenergo.lv ievadot savu līguma nummuru!

indrasniega 7. septembris 2014 22:06

Lattelecoma datu bāzē redzams skaitītāja rādījums, līdz kuram bijāt reāli samaksājuši. Tagad tas skaitītāja rādījums viņu datu bāzē tautas valodā - tiek palikts uz priekšu par tiem kilovatiem, par kuriem ir piešķirta minēta dāvanu karte, tadējādi parādās, ka ir samaksāts par dāvanu kartes summu vairāk. Un viss.
Domāju, ka ja ir jautajumi, var taču viņiem uzzvanīt un uzzināt, līdz kādam ciparam Tev skaitās samaksāts. Vai arī e-latvenergo apskatīties pašai! ;)

inceite 7. septembris 2014 06:15

man arì ir tà elektrìba, man ir izlīdzinošais pieslēgums un no turines atnāca e pasta vestule ka man līdz pat decembrim nav jàmaksa. vēstulē ir rakstìts pēdējais skaitìtàjs līdz kuram būs nomaksàts.

JānisK 6. septembris 2014 22:44

Ja tu saņēmi tad tā nauda ir samaksāts par jūliju.