Kad beidzot būs šī 3+ karte???

Māris
Māris

Labdien!

Kad beidzot būs šī karte? Patreiz tikai runas bez seguma...

Vai tiešām tik grūti pateikt vai noskaidrot datumu, tās taču netaisa slepenais onkulis šķūnītī???

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
indrasniega 29. septembris 2014 21:28 MaraKenigsvalde

Prieks, ka noder! ;)

MieraVējos! 29. septembris 2014 20:04 indrasniega

Paldies par tabulām!Tās ir L-I-E-L-I-S-K-A-S!!!(F) Rīt ar vīru pačekosim Latvija.lv ,padalīšos kā tur būs!

indrasniega 29. septembris 2014 16:20 runciene

Tā arī domāju, ka ir, bet pēc tam sāku šaubīties. ;)

-zane- 29. septembris 2014 08:50

Atvainojos, ka lienu svešā diskusijā -

VID EDSā pārliekot bērnu sev apgādībā, vīram automātiski apgādība uz šo bērnu pati noņemas. Tāpat, ja Tu pati esi vīram bijusi apgādībā, un atsākot strādāt iesniedz savu algas grāmatiņu darbavietai, arī tad Tu vīram automātiski noņemies no apgādības.

indrasniega 28. septembris 2014 21:54 indrasniega

Zini, varbūt ne tā sastāstīju par to ņemšanu apgadībā caur Latvija.lv Ja bērns sāk strādāt, tad darba vieta pieņem viņu darbā (piemēram - uz vasaras darbiem), tad viņš automātiski "tiek noņemts" no mammas (vai tēta) apgadības. Bet, ja vecāki grib no viena pārlikt uz otru, iespējams, ka vispirms tam, kuram bērns ir apgadībā patreiz, viņš ir jānoņem nost.
Vienvārdu sakot - paskaties, kā tur ir, ja izlemjat mainīt. Pamēģini paņemt "uz sevi", ja sanāk, ieejat caur vīra profilu un paskataties, vai tur viss ir noņēmies nost. Varbūt ir jānoņem pašam, tiešām nezinu, kā ir starp fiziskām personām. Ja nesanāk Tev bērnu paņemt uz sevi, pamēģini vispirms viņu "noņemt no tēva", un tad.
Vienvārdu sakot, ja veic šīs darbības, dod ziņu, kā Tev sanāca! ;)

indrasniega 28. septembris 2014 17:45 MaraKenigsvalde

Nosutīju, ceru, ka varēsi atvērt. ;)
Lietošanu izlasi zemāk, nepārrakstīju otrreiz.

MieraVējos! 28. septembris 2014 10:38 indrasniega

Paldies (F)

MieraVējos! 28. septembris 2014 10:38 indrasniega
indrasniega 28. septembris 2014 10:33

Ha - hā! Viskautkādu krāmus varam pievienot, bet ne exel formāta failu, kurš tiešām noderētu... Nu, neko - varu nosūtīt uz e-pastu! ;)

indrasniega 28. septembris 2014 10:32 MaraKenigsvalde

Tagad ir vienkārši - ielogojos Latvija.lv, atrodi savu algas grāmatiņu un tur var pievienot apgādajamos. Tad, kad Tu pievienosi sev, vīram e-pasta vajadzētu būt vēstulei, ka no viņa "noņemti".
Par algam ir tā, ka pašiem jāparēķina, lai nesanāk tā, ka daļa atvieglojuma par apgādajamo nesanāk izmantot.
Vienvārdu sakot - izveidoju tabuliņu, kurā vari "paspēlēties" ar skaitļiem. 1.un3.tabulās NEKO NEMAINI!
2.tabula ieraksti savus lielumus, sadaļa pie algas grāmatiņas skaties - ja ir iesniegta darba vietā, tad ieraksti1, ja nav - 0, mainīt drīkts tikai cipariņus, kuri ir ZAĻĀ krāsā.
Tavā gadījumā jāpaskatās, kā mainās zili iekrāsotais cipars 3.tabulā. Ja tas ir 0, tad vai nu pilnībā ir izmanoti visi atvieglojumi, vai tomēr aldziņa par mazu, un tiek izmantota tikai daļa, tāpēc 0 gadījuma labāk apgādajmo "piepēlēt" otram pelnītājam. ;)
Aprēķins tikko personīgi izveidot, visas tiesības rezervētas! ;)

Ja gadījumā šķiet, ka kaut ko rēķina ne tā, dodiet ziņu, palabošu!

MieraVējos! 27. septembris 2014 21:25 MaraKenigsvalde

/uz 350 ,Es domaju ,ka vienam vecākām ir par otru alga "uz rokas" par 350 vairāk ?

MieraVējos! 27. septembris 2014 21:24 indrasniega

Indra,drīkst mazu konsultāciju (Jūs kā grāmatvedi izmantošu (F) )
Kā tagad sanāķ,ka bērni ir "uz tēva" grāmatiņas,bet janvārī atsakot stradāt Es velos vienu uz savu grāmatiņu parcelt!Pēc vecās sistēmas zinu,ka būtu jāiet uz VID ar abu iesaniegumiem,Bet kā tagad ?
Kā arī-man,ka mammai/sociāli atbildīgai intresē-kam bija izdevīgak ņemt apgadājamos uz sevis-tam,kuram alga ir lielāka (mana gadījumā uz 350 euro) vai tam,kuram mazāka ?
Paldies (F)

indrasniega 27. septembris 2014 21:15

Mīļās un mīļie, ar to autenifikāciju Latvija.lv ir tā, ka tas šā vai tā bet būs nepieciešams visiem. JO! Algas nodokļu grāmatiņa tagad ir tikai un vienīgi elektroniskā formātā, un, ja tiek uzsāktas darba attiecības, pašam ir jāieiet Latvija.lv un tā elektroniski jāiesniedz darba devējam. Ja tas nav izdarīts - aprēķinot algu nekādi neapliekamie minimumi ne par sevi, ne apgādājamiem netiek ņemti vērā.
Tā lūk. Tā kā būs vien tiem, kuriem nav konta bankā vai nav pieslēgta internetbanka, tas viss jāsakārto. ;)

Māris Rūja 27. septembris 2014 19:32

:X

MieraVējos! 18. augusts 2014 09:08

Es pieteikties nevaru,jo man ir SEB"'s,portālā Latvija.lv regīstrējusies neesmu,jo neuzskatiju par vajadzīgu...Tagad,lai iegūtu karti man sazin kur jāreģistrējas,jāmaina banka un sazin,kas vēl jādara būs..Izskatās,ka kartei nepieteikšos dēļ šīs birokra'tijas!!!

irinarancane 18. augusts 2014 07:21

Labdien!
Sodien meginaju pieteikties kartei,bet man prasa autendificeties portala Latvija.lv.Es tur registrejos,bet man vienalga neizdevas tikt klat pie pieteikuma anketas kartei.
Varbut kads tomer varetu izskaidrot ,ka tad vispar var tikt klat pieteikuma anketai ,lai pieteiktos kartei.Es esmu neizpratne.

MieraVējos! 17. augusts 2014 09:26

Pavisam elementāri-kartes būs pāŗis dienu pirms vēlēšanām,lai pēcāk sajūsminātie vecāķi par "Valsts atbalstu" pateicībā skrietu un balsotu par pastāvošo varu,jo redz Viņi izmisīgi atbalsta ģimenes ar bērniem! :X

omulīgā 16. augusts 2014 23:57

Man domāt, kā šīs pasākums jāslēdz ciet, jo kāda jēga? Tāpat vedīs bērnus uz saprātīgiem kultūras pasākumus, tāpat apģērbiem utt. neredzu jēgu 8-|

kristinee 15. augusts 2014 22:43

Mums jāgaida pirmdiena un nākamais attaisnojums,un kārtējā atruna.

misska 15. augusts 2014 22:37

Vai tik tiesam sistemu nevareja notestet 14. datuma. Loti pavirs darbs. Vainigi ir visi, politiki, kas neatbalsta, burokrati, kas paildzina proceduru, tagad nu lidz tehnikai tikusi. Tikai ne si saita izstradataji. Pirmdien vainigi noteikti bus Krievija. Smiekli nak. Manuprat projekts vienkarsi izgazas... Kauns...

kristinee 15. augusts 2014 20:55 ilzhukinjs

Viss okey(Y)
Jā arī tas jau būtu jauki,kad vismaz uz Ziemassvētkiem:)
Nu kam vaimanas,kam diskusija...

Ilzhukinjs 15. augusts 2014 20:41 kristinee

nu varbuut uz ziemassveetkiem vareesim atlauties saviem mazuliem nopirkt ziemas zaabacinus,lai kajinaam silti....zeel:(
Šis teksts man arī lika pabrīnīties kā tad iepriekš tika apģērbti bērni?! Jā, es uzskatu, ka tās ir vaimanas. Tāda sajūta, ka tajā 3+ kartē būtu miljons, ka dabūnot tās kartes visu varēs sapirkt un atļauties!~
Kā Tu pati minēji te ir forums un es arī izsaku savu viedokli, novērojumus.

kristinee 15. augusts 2014 20:25

Pirms tam tikām galā un arī tagad tiksim galā.

kristinee 15. augusts 2014 20:23 ilzhukinjs

Kad nav ko rakstīt ir labāk paklusēt.
Šeit neviens nevaimanā,bet diskutē.
Un pareizi raksta svīre,kad sola sola un beigās plunkš...
Visi bērni tik apgērbti,apgādāti arī bez kartes.
Vai tad diskusijas aizliegtas,vai tad te nav forums.Nevajag formulēt,kā vaimanas.
Jaukas Tev brīvdienas...

Ilzhukinjs 15. augusts 2014 19:38 svīre

Un kur ir problēma izmantot tās akcijas ko šobrīd piedāvā veikali? Kā tad citus gadus, ka vēl nebija nekas minēts par šim kartēm bērnus apģērba? Daudzviet šobrīd sanāk pat lielākas atlaides nekā ar solīto 3+karti. Protams, ka es arī skaitu un rēķinu kur izdevīgāk ir ieprikties. Tāpec ar nesaprotu te daudzu vaimanas par to, ka tagad nevar to un to izdarīt (bērnus apģērbt, kacelejas preces iepirkt...).

1 2 3 4 5