Kas notiek Jūsu bankas kontos?

ive
ive

Vai zinat par ko maksājiet bankai un vai skaidras naudas noņemšana vienmēr ir par velti?

Es, ja godīgi, biju uz pakaļas. Lai noņēmtu skaidru naudu ļoti populārā bankā, Latvijā, tās "dzimtajā" bankomātā par 70 noņemtiem eiro samaksāju 1.4.

Tas man nemaz nešķiet normāli. Pie tam bankas izrakstā nekas neparādās. Vēlāk pētot izsūtītos līguma papildinajumus un jauninājumus atklājas, ka, ja skaidras naudas izņēmšana mēnesī pārsniedz limitu ( laikam 750 eiro/mēn), tad par naudas noņēmšanu jāmaksā 2%. Skaisti. Varam jau runāt par to, ka skaidru naudu nevajag lietot, norēķinamies tagad virtuāli. Bet tā taču mana nauda, gribu un ņurcu pa rokām. Un vēl, kaut ka to informāciju varēja nodot visiem saprotama un popularā veidā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vvalters 22. septembris 2015 09:22

Domāju, ka nevajag kautrēties ar nosaukumu slēpšanu.
Man sievai bija līdzīga situācija ar Swedbank.
Visi jau ir piemirsuši, ko banka izdarīja pirms gadiem 10 ar neaktīvajiem kontiem un maziem atlikumiem - zem 5 Ls. Tika noteikta gada maksa 5 Ls...

ive 1. jūlijs 2015 13:25

indrasniega
Ir gan jābrēc. Ja man ģimenē 7 cilvēki, tad 750 ir nieka 107 eiro uz galviņu. Tas ir baigi daudz?
Pie tam šobrīd tas mani satrauc. Un 2% no 100 ir 2 eiro. Vai tad es gada maksu nemaksāju? Vismaz iepriekš pasakiet, ka ta būs. Citadi gribu pēdējos 3 eiro no kartes noterēt, bet man izrādās konts tukšs. Vienkārši jutos neērti un pavilkos.

indrasniega 7. jūnijs 2015 23:44

Ko nu čīksti - ja Tev tik lieli ienākumi, ka mēnesī tērē vairāk kā 750 eiro skaidras naudas, tad nu par tādiem nieka 1,40 eiro jau nu nebūtu tik skaļi jābrēc! ;)

ceplis 4. jūnijs 2015 10:07

Nu, vismaz manai bankai, ir dažādas debet/kredit kartes. Katrai savādāki noteikumi - vienai ļoti izdevīgi vieni noteikumi, betgalīgi neizdevīgi citas darbības ar to veikt. Vajag painteresēties bankā, varbūt, ka ir tieši šis gadījums. tad vajag apsvēt visus aspektus un izvēlēties visoptimālāko sev