Kaut ko nesaprotu

svīre
svīre

Centos atjaunot vīra Goda Ģimenes karti, bet nesanāk. Ejot Caur Latvija.lv un aktivizējoties Norvik bankā nekas nesanāk. Rāda tik kontu. Ko darīt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svīre 26. decembris 2016 18:12 Godaģimene.lv

Jā, gāju caur jūsu lapu. Bet problēmu atrisinājām.

Godaģimene.lv 13. decembris 2016 17:00 omulīgā

Labdien, Omulīgā, diemžēl izdzēšot "spama ierakstus", tiks izdzēsti visi komentāri. Diemžēl patreiz fiziski to nevaram izdarīt, strādāsim pie sistēmas pilnveidošanas. Mums arī trakoti kaitinoši - viltus profili.

omulīgā 13. decembris 2016 13:18

ma liekas ka būtu ļoti jauki un es to saprastu kā cieņas apliecinājumu kā pret foruma dalībnieku, ja lapas administrators izdzēstu spama ierakstus...
It kā sīkums, bet trakoti kaitina :)
Paldies jau iepriekš!

Godaģimene.lv 9. decembris 2016 11:08 dadzitis

Labdien, sistēmu Latvija.lv uztur cita institūcija, tāpēc atbildēt par citu institūciju uzturētos sitēmu mēs īsti nevarēsim. Bet, nedomājam, ka ir tik sarežģīti aizpildīt datus par saviem bērniem un dzīvesvietu, jo ir gadījumi, ka personas nevēlas norādīt uz kartes bērnus no iepriekšējās laulības vai laulībā nedzimušus bērnus, tāpēc jau tas ir personas iesniegums, kurā viņa norāda informāciju, kuru vēlas! Tāpat personām ir atņemtas aprūpes tiesības uz konkrētiem bērniem, kā arī Iedzīvotāju reģistrā deklarētās adreses atšķiras no dzīvesvietas adresēm. Līdz ar to visus datus, kas norādīti Iedzīvotāju reģistrā un savienota ar sistēmu Latvija.lv nav iekļaujama automātiski Jūsu iesniegumos.

svīre 5. decembris 2016 09:57 Godaģimene.lv

Nav nekur apstiprinājuma ka būtu veiksmīgi pieteikusies kartei. Par vīra karti runājot, es darīju visu to pašu ko sev lai pieteiktos kartei. Varbūt bankas vaina, ka nelaiž reģistrēties?

Godaģimene.lv 2. decembris 2016 15:07

Lūdzu pārbaudiet e-pasta folderīšus - mēstules un abonētie, jo zinām, ka mūsu e-pasti mēdz nonākt arī tur. Vai rakstiet mums uz e-pastu info@godagimene.lv, norādot vārdu, uzvārdu, tad pārbaudīsim sistēmā, vai iesniegums reģistrēts.

Katrs no vecākiem var saņemt savu karti. Lai vīrs saņemtu savu karti, iespējams, viņam jāautorizējas pašam.

svīre 30. novembris 2016 18:33 Godaģimene.lv

Jā, caur sadaļu Pieteikties kartei. Pati reģistrējos caur Swedbanku un viss tā kā būtu labi. Tikai uz e pastu nav apstiprinājuma ka esmu veiksmīgi pieteikusies. Vīram karte arī ir svarīga, jo ikdienā pērk benzīnu un utt. Kā man rīkoties?

dadzitis 24. novembris 2016 16:37 Godaģimene.lv

Arī man bija tā pati problēma, izmantojot SWEDBANK pieeju.

dadzitis 24. novembris 2016 16:36

Es tiešām kaut ko nesaprotu... kāda jēga autentificēties caur LATVIJA.LV, ja aizpildot atkārtotu pieteikumu Goda ģimenes kartei, ar roku jāievada visi dati par bērniem.
Jautājums- vai LATVIJA.LV nav dati par visu, kas man ir, kas pieder- kas tā par sasodītu (piedošanu par izteicienu, bet savādāk nevar) ĒĒĒĒĒĒĒ- sistēmu?

Godaģimene.lv 23. novembris 2016 13:20

Vai Jūs gājāt caur mūsu mājas lapu sadaļu "Piesakies kartei"?