Ķēpa ar STATOIL EKSTRA karti

Gunda
Gunda

Nesapratu, kāpēc man Staoilā norāda, ka neesmu aktivizējusi savu Goda ģimenes karti, kā rezultātā viņi manu karti neatpazīst... Kas man vēl jādara?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
JānisK 22. septembris 2015 22:07

Drīz kartei termiņš beigsies varēsi nākošgada savienot.

ilka 22. septembris 2015 08:29

Piezvanīju uz Statoil par Extra kartes sasaisti ar 3+ karti. Tas esot jādara šeit, šajā lapā. interesanti, ja esmu jau sen Extra kartes un 3+ kartes īpašniece, bet nebiju tās sasaistījusi, kā to izdarīt tagad?

sofija81 5. jūlijs 2015 18:22

Добрый день. помогите мне привязать мою семейную карту,к статоил екстра ! не могу понять как это зделать... напишите мне пожалуйста на э-почту. спасибо! sofija1981@inbox.lv

MarIvGo 23. maijs 2015 01:05 aleksejs

Man arī bija problem ar extra karti, es biju sameklējusi e-pasta adresi statoilam ar extra kartēm, uzrstīju tiem un man nāca atbilde, ka neesot bijusi līdz galam aktivizējusi un viņi paši izdarīja visu darāmo! Neiespringsti, vnk uzraksti statoil extra karšu pārstāvjiem ;)

aleksejs 18. maijs 2015 13:14

bet ka vinju aktivizet?

agita2014 2. maijs 2015 18:43

Labdien,es nokartoju Goda gimenes karti un tagad extra karti bet ka es varu exstra karti pieregistret daudzbernu statusam?????

cukums 3. novembris 2014 11:58

Es aizpildot pieteikumu kartei atzīmēju savu Statoil ekstra karti un tagad pildoties Statilā man automātiski čekā parādās, ka esmu saņēmis atlaidi 3,5 centi, tā kā šis pasākums darbojas.

Iveta.Gr 3. novembris 2014 11:47

Ja piereģistrēsiet savai Statoil EXTRA kartei norēķinu karti, tad līdz decembra vidum atlaide 3.5centi par litru http://www.statoil.lv/lv_LV/pg1334082173370/private/Extra.html
Ar 3+karti ir mazliet mazāk