Latvenergo atbalsts

bezbizmarite
bezbizmarite

Labdien!

Esmu triju bērnu mamma un pēc šķiršanās bērni dzīvo pie manis. Uz Latvenergo pabalstu pirmais pieteicās mans bijušais vīrs un man pabalstu atteica. Īsti gogīgi tas nav. Paldies Latvenergo par atbalstu, taču šādiem gadījumiem ir jārod risinājums. Paldies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
indrasniega 17. septembris 2014 20:07

Ieteiktu Latvenergo uzrakstīt iesniegumu un izklāstīt savu situāciju. Jo kaut kā arī šādas situācijas vajadzētu risināt, jo atsevišķu tipiņu bezkaunīga reizēm ir neizmērojama, bet paši Latvenergo rēķinātaji nevar izdomāt visus variantus, ja ar tiem nesanāk saskarties. Varbūt ierosināt, ka lēmumu par dāvanu kartes saņemšanu var pieņemt vecāks, kurš ir deklarēts vienā (jebkādā) adresē ar bērniem? Ja reiz šī dāvanu karte ir domāta ģimenei, kas AUDZINA vairāk kā trīs bērnus. Jo, nekur jau nav teikt, ka atvieglojumus nedrīkstprasīt daudzbērnu tētis.
Ierosini, gan jau ka neesi viena tada visā valstī. ;)

MieraVējos! 17. septembris 2014 11:18

Intreses pēc,kā Latvenergo var zināt par Jūsu ģimenes situāciju,respektīvi laulības šķiršanu?Ir variants-uzraksti Viņiem e-pastu ar situācijas aprakstu,domajams,ka Viņi vel var labot so situāciju!Veiksmi (F)