Latvenergo dāvanu karte

inese3
inese3

Sveikiņi, sakiet lūdzu, vai kāda no ģimenēm jau ir šogad saņēmusi Latvenergo dāvanu karti? Kad zvanīju uz Latvenergo aprīļa sākumā un interesējos, atbildēja, ka lemšot par šo jautājumu aprīļa beigās...., bet presē nekur nav nekāda informācija par šo lietu. varbūt kāds zin?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
markuss82 23. septembris 2015 13:54

Nejēdzīga šī situācija, tomēr cerams, ka viss atrisināsies. Mēs savukārt šogad darba vietā saņēmām kino dāvanu karti visai ģimenei. Mazs, bet patīkams sīkums.
http://www.lieliskadavana.lv/kino-davanu-karte-kino-citadele

markuss82 23. septembris 2015 13:54 markuss82

Nejēdzīga šī situācija, tomēr cerams, ka viss atrisināsies. Mēs savukārt šogad darba vietā saņēmām [url=http://www.lieliskadavana.lv/kino-davanu-karte-kino-citadele]kino dāvanu karti[/url] visai ģimenei. Mazs, bet patīkams sīkums.

markuss82 23. septembris 2015 13:53

Nejēdzīga šī situācija, tomēr cerams, ka viss atrisināsies. Mēs savukārt šogad darba vietā saņēmām <a href="http://www.lieliskadavana.lv/kino-davanu-karte-kino-citadele">kino dāvanu karti</a> visai ģimenei. Mazs, bet patīkams sīkums.

gunnuks 2. novembris 2014 22:24

būtu pieklājīgi vismaz atbildēt doto 2 nedēļu laikā ar ,,jā,, vai ,,nē,,!
cilvēkiem jāskraida un jāprasa.ja paši teica-divu nedēļu laikā,tad man jau mēnesis pagājis!nja,ko te brīnīties-LV,cilvēciskais faktors daudziem sveša lieta!

MieraVējos! 2. novembris 2014 19:36 Iluta

Kā tas var būt?Tas jau nebūs zolīdi no Latvenergo puses,ka kāds tiek apdalīts tikai tāpēc vien,ka pārāk daudz gimeņu pieteikušās!!!!

Iluta 2. novembris 2014 18:32

mana vieta vecaki paintresejas jo kartoju uz mammas dzivokli
mums pateica ka esot pieteikusas parak daudz gimenes un vel skatisies vel vai vispar man ka trisbernu mammai pies4irs un viniem jau bij jaatbild lidz 20oktb bet ta ar neko naw atbildejusi

MieraVējos! 2. novembris 2014 12:04 gunnuks

Dāvanu karte tiek piešķirta Visām 3+ ģimenēm!Man nav statusa un mums piešķīra,vienkārši-Mēs jau bijām sistēma ieksā un mums tas notika automatiski !

MieraVējos! 2. novembris 2014 12:03 Iluta

Mums piešķīra!Pieteikumu nosūtīju jau pirmajā diena(šķiet 1.augusta),pēc divam/trim nedēļām saņēmu e-pastu,ak man ir piešķirta dāvanu karte!Ir tā,ka pirmei šo dāvanu karti saņema tās ģimenes,kuras pirms tam ir saņēmusas atbalstu,jo ģimenes jau sistēma ir iekšā ;)
Intreses pēc,uzraksti velreiz pieteikumu!

gunnuks 1. novembris 2014 23:15 Iluta

man teica,kad izskatīs 2 nedēļu laikā.laiks ir pagājis,bet nevienu atbildi uz e-pastu neesmu saņēmusi.latvenergo nav nevienas informācijas,kad to piešķir ,piemēram tikai trūcīgā statusa ģimenēm.
nesaprotu,par ko tad viņi vēl tur tik gari spriedelē-piešķirt ,vai nepiešķirt!

Iluta 1. novembris 2014 18:41

kada ir sanemusi jau so atlaidi es pieteicos bet manu vel tik skata
un pateica ka vel tik lems vai pies4irs ..ir kada daudzbernu gimene kurai ir ateikta

ave554 30. jūlijs 2014 20:01

Tad klāt ir Latvenergo dāvanu karte!Ar pirmo augustu 2014.g.varam pieteikties e-latvenergo mājas lapā vai Latvenergo klientu apkalpošanas centros.

inese3 9. jūlijs 2014 08:31

Nu šobrīd, skatos, ka šo vilcināšanos var nosaukt par klaju ņirgāšanos, diemžēl. Sanāk tā, ka daudzbērnu ģimenēm tiek pateikts, ka gaidiet, gaidiet, kamēr nabaga Latvenergo, kurš neticamā kārtā aizvadījis gadu ar peļņu un ne mazo, izlems vai izrādīt labo žestu vai tomēr nē. Solījums izlemt tiek pārlikts no mēneša uz mēnešu, manliekas, ka aprīlis, kad tika solīts pirmo reizi, ka šis jautājums tiks izlemts ir sen aiz kalniem.....
Piedodiet, bet tā nav domāšana par to, ka mums vajag bērnus Latvijā, tā ir "cūcība" gan no Latvenergo puses, gan no valsts puses :(|-)

MieraVējos! 5. jūlijs 2014 19:04 @ita

Cik atceros tad šīs dāvanu kartes Latvenergo davināja tikai pagājuso gad-500kW apmērā ģimenēm,kurās piedzima bērninš.Bet arī karsu skaits bija noteiktā daudzuma,jo gada otrajā pusē bija diskusija par to,ka mamina karti nav saņēmusi,jo "Akcija" beigusies!
Personīgi Es tikai šogad uzzinaju,ka Latvenergo esot atbalstījis daudzbernu ģimenes!Kad rakstīju Viņi man atbildēja,ka turpmāk lemšot par atbalstu tikai trūcigajām ģimenēm!

@ita 3. jūlijs 2014 17:22

Labdien! Es aprīļa sākumā piezvaniju savai pašvaldībai man atteica Latvenergo dāvanu karti kaut mūsu ģimenē bija tiko ienācis sestais bērniņš.Tad jājautā kam tad viņi tās kartes ir dalijuši???

Māris Rūja 7. jūnijs 2014 20:05

Labdien!

Atbildot uz Jūsu jautājumu, vēlamies informēt, ka patreiz vēl nav pieņemts lēmums par atbalstu daudzbērnu ģimenēm. Aicinām Jūs sekot līdzi informācijai
Latvenergo mājas lapā un masu medijos jūlijā.

Veiksmīgu dienu!

Cieņā,
Antra Salzirne
AS "Latvenergo"
Klientu serviss
tālrunis informācijai: +371 67728222
fakss: +371 67728778
e-pasts: info@latvenergo.lv
tīmekļa vietne: www.latvenergo.lv

kristinee 21. maijs 2014 13:57

Nē nav nekādu karšu un arī informācijas nav.Viņi tik velk visu garumā,lidz gads būs galā,un tad ritenis griezīsies no gala:^)