Latvijas Humānās palīdzības centrs piedāvā drēbes

LHPC
LHPC

Daudzbērnu ģimeņu biedrībām piedāvājam vairumā normālas sieviešu un bērnu drēbes iepakotas maisos. Biedrības var pieteikties rindā caur E pastu  lhpc2@inbox.lv  vai pa tel.29517334   Mūsu mājas lapa www.lhpc.lv  Privātpersonas var atrast iespējas individuāli izvēlēties drēbītes mājas lapā uzrādītajās sešās filiālēs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kristalik0801 20. septembris 2014 14:40 LHPC

Nu nav tā kā jūs te tagad klāstāt, ka viss ir par velti. Ar draudzeni bijām Pagajušo pirmdien devušās uz LHPC Jelgavas filiāli, apskatīties, un no mums par drēbītem pieprasīja ziedojumu!!!! Vai tad tā var?

maza1992 7. septembris 2014 17:04

ja bet jums tas filiāles ir samērā maz ne nu labi kad vispar ir, es esmu talu no visām šīm vietām tādēļ tas visu diemžēl apgrūtina jo mūsu pilsētā arī ir punkts kur var veikt apmaiņu bet diemžēl jāatzīst kad tur nu no godīguma nav ne smakas labākās tiek noliktas noliktavā draugiem radiem utt un nu to kas paliek pāri izliek bet ja 10 cilvēki gaida rindā uz 5 džemperiem ko izliek tad nu tai kaudzītei visi metas virsū kā hiēnu bars ar bērnu uz rokām labāk nemaz neiet.Es muzskatu ka šāda veida vietās vajadzētu kautkā mazliet sakārtot šo palidzības sniegšanu jo citi vnk ņem to kas labāks un pēc tam saliek pilnu ss.lv un zip.lv ar to kad par simbolisku samaksu pārdod drēbes, bet tas lai paliek uz katra paša sirdsapziņas. Un paldies ka kautkur ir cilvēki kas domā arī par līdzcilvēkiem un atbalsta trūkumcietējus, invalīdus , un arī daudzbērnu ģimenes

inceite 3. septembris 2014 23:27

Vai rēzekne ir filiale

LHPC 10. augusts 2014 22:56 kristine0603@inbox.lv

Mums jau nav jātic. Iespēja ir izklāstīta pietiekoši skaidri. Vienkārši jārīkojas. Par drēbītēm nav nekas jāmaksā. Mēs jau 20 gadus to vien darām kā vācam drēbes un nododam tās tālāk kam tas vajadzīgs. Par cik bija sakrājušās rezerves, tad arī ievietojām šo paziņojumu. Mēs neesam reliģiska organizācija un nekādas saistības nav jāuzņemas.

kristine0603@inbox.lv 30. jūlijs 2014 21:16

Katram jau ticēt arī nevar,jo esam mēģinājuši citur,bet nevienam jau nerūp.