Ļoti liela vilšanās par kartēm.

agis86
agis86

Sveicināti!

Gribētu izteikt ārkārtīgi lielu vilšanos par šo 'goda ģimenes' karti.

Pieteicos tai jau septembrī, 24. novembrī saņēmu epastu, ka mani dati apstiprināti un 10 dienu laikā saņemšu karti, bet līdz pat šodienai to gaidu.

Nerunāsim par to, ka bija kaut kādi plāni par pasākumu apmeklēšanu. Kāda jēga vispār no šīs kartes un ažiotāžas ap to, ja reāli cilvēki pie tām netiek?Ja neskaita Statoil un Nesti, kuri pārsvarā ir pilsētā, man kā cilvēkam, kas dzīvo laukos(kā ne mazaums ir daudziem) no šīs kartes ir maz jēgas! Ko laukos dzīvojot ar to pasākt??? Labprātāk saņemtu atlaides, piemēram Kurzemes sēklu veikalā, lai saviem bērniem izaudzētu ekoloģiski tīru pārtiku vai reģionos atrodošos kancelejas preču veikalos, vai grāmatnīcā, kaut vai Latvijas Pastā, kur bieži vajadzības spiesta iegādājos nepieciešamāko?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Daina2 16. jūlijs 2015 12:15

Ar kartēm ir kā ar bitēm, tad labāk atlaidi meklēt http://kredit.lv vai vienkārši griezt ārā kuponus no reklāmas avīzēm. Vismaz reāla atlaide uzreiz.

MarIvGo 17. aprīlis 2015 13:20 Godaģimene.lv

Jā, paldies! Bet nevajadzēja epastu publiski afišēt!

Godaģimene.lv 16. aprīlis 2015 10:30

Ja ir konkrēti gadījumi par to,ka neesat saņēmuši karti, rakstiet uz info@godagimene.lv, skaidrosim un skatīsimies,vai karte nav atnākusi atpakaļ.

Tāpat arī par piedāvājumiem, ja kaut kas neatbilst piedāvājumam.

Godaģimene.lv 16. aprīlis 2015 10:30 MarIvGo

Šajās dienās bija Lieldienas, kad vēstuli sūtījāt- 2.aprīļa pēcpusdienā- atbildes tiek sniegtas 1 darba dienas laikā.

MarIvGo 6. aprīlis 2015 14:53

Khhhh! :@ Es arī esmu neapmierināta!!! Jau kādas trīs nedēļas atpakaļ aizsūtījām ar vīru pieteikumus... nekāds ne apstiprinājums, ne noraidījums nav atnācis līdz šai dienai... Kādu nedēļu atpakaļ uzrakstīju e-pastu uz info@godagimene.lv, bet arī no turienes atbildi nekādu neesmu saņēmusi... :@ Vismaz varēja kaut ko atbildēt, bet klusums...

Godaģimene.lv 12. marts 2015 10:37 Anja

Lūgums par konkrētiem gadījumiem rakstīt uz info@godagimene.lv!

Anja 11. marts 2015 22:12

Pat saņemot karti, nav viss tik skaisti ka rakstits bukletā :)
Piemēram, man atteica BALTA- nedod atlaidi ne KASKO, ne OCTA, ne bērnu apdrošinašanai ;)
Šodien man atteica veikals Seppala *ALFA*- neskatoties uz to, ka viņiem pat bija uzlīme uz iejas.

mini33@inbox.lv 20. februāris 2015 16:25

Apstiprinājums atnāca 9.janvārī, taču kartes kā nebija, tā nav :(

Godaģimene.lv 17. februāris 2015 09:00

Labdien, Agis86! Lai operatīvi noskaidrotu kartes statusu aicinām rakstīt uz info@godagimene.lv. Par Jūsu gadījumu jau sazināmies ar Latvijas Pastu,lai noskaidrotu kartes atrašanos.

Par uzņēmumiem- tā kā līdz šī gada beigām šis ir pilotprojekts, aicinām uzņēmumus iesaistīties atlaižu piešķiršanā un nu jau ir vairāk kā 70 uzņēmumu, kuri sniedz atlaides (Daži no uzņēmumiem pārklāj lielu Latvijas teritorijas daļas).

Ar cieņu,GodaĢimene.lv