Mana gimene :)

Marusite
Marusite

Mana gimene ir 9 berni protams 2 no tiem jau ir savas rzives izgajusi. tris vecakie man ir viira pirmas laulibas berni un ari man pura bija tris berni kad mes iepazinamies,tagad mums ir vel tris kopigi berni. Bet vislabakais bija tas ka visi bija vecuma ka pa trepiti ietu. Tagad jau visi paaugusies sakot no 25,23,19,17,14,12,9,8 un pati mazaka meitina ir gadinuveca. Mana gimene strada  tikai viirs. Protams nav viegli,bet mes nepadodamies,mums ir ari mazdarzins,kutina ar vistinam. Visa nauda kas ienak gimene aiziet rekinos un partika,visgrutak sanak sagadat drebes,tapec parasti mes pienemam jebkadu palidzibu un ja mums kautkas neder vai nav vajadzigs parasti atdodam talak citam daudzbernu gimenem kuras ari ir loti pateicigas par jebkadu palidzibu. Piemeram man tagad loti butu nepieciesama palidziba mazai meitinai gan ar drebem gan ar apaviem, jo man vnk trukst drebisu un apavu, jo pedejie 4 berni visi bija puikas un ari dudina pieteicas negaiditi un man pat bija ka taja dok.filma " Nezinaju ka esmu stavokli",maza sevi atklaja tikai ceturtaja grutniecibas menesi. Tas bija tiesam jautri.

Tapec ludzu ja ir kads kas var palidzet musu mazai Danai ar drebitem uz 80 cm auguma un uz 20-21 izmera apaviniem. Busim tiesam no sirds Jums pateicigi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
MieraVējos! 14. novembris 2014 12:07

Cilvēkiem,kas,lai ko mainītu sava dzīvē (šajā gadījuma sameklētu darbu,kurš arī laukos ir!)-nav gatavi pakustināt i mazo pirkstiņu,palīdzēt netaisos nekad!Tā vietā visu lieko aiznesu uz krīžu centru,bernu namu vai to pašu ziedot.lv

MieraVējos! 14. novembris 2014 12:02 Ilona Vulāne

Izlasot Tavu komentāru rodas jautājums,kas ir Bagata 3+ ģimene???

Iveta.Gr 14. novembris 2014 11:59 Ilona Vulāne

Pirmkārt- visiem jau nevar palīdzēt, otrs-lai palīdzētu, vajag zināt, kur dzīvo. Praktiski neiespējami palīdzēt kādam Daugavpilī, ja dzīvo Ventspilī.
Un trešais, tāpēc man ir tikai trīs bērni, ka vairāk bērnus izaudzināt būtu krietni sarežģītāk :) Es gribu, lai viņiem ir laba izglītība, lai apmeklē dažādus interešu izglītības pulciņus. Ja man tie jaapmaksā trim bērniem, savācas krietna summa.

Varavīksne 14. novembris 2014 10:56 Ilona Vulāne

Labdien! Nekad nesapratīšu tādis cilvēkus kā Jūs! Kāpēc bagātām ģimenēm būtu Jums jāpalīdz? Jūs domājat, ka tie bagātiem viss no gaisa krīt? Jūs varat atļauties laist pasaulē sešus bērnus un abi nestraādāt! Nevajag stāstīt, ka laukos nav darba, es labi pārzinu lauku dzīvi. Protams, ir vieglāk visiem visu prasīt - no valsts pabalstus, no bagātiem mantiskos labumus.

Ilona Vulāne 13. novembris 2014 13:37

Labdien milas maminas, mes esam ari daudzbernu gimene mums ir 6 kopigie berni no 10 gadiem lidz 4 menesiem, darba paslaik nav nevienam, ari tapat panemam visu ko citi dod un izdzivojam tikai pateicoties laukiem. Es nesadzos, bet man ir liels jautajums: kapec palidz viena otrai gimenes, kuram neka nav, un kur ir bagatakas gimenes? Vai nav bail tiem kam paslaik ir viss, palikt bez neka? Ja jus tagad nevienam nepalidzat, domajiet ka jums gruta laika daudz paligu bus?

Marusite 8. oktobris 2014 22:20 omulīgā

Mes esam no Durbes novada Lieģiem.

omulīgā 8. oktobris 2014 09:52 Marusite

Kur jūs dzīvojat, man kā reiz mazie paaugušies.

Marusite 7. oktobris 2014 21:42 MaraKenigsvalde

Viniem pasiem ejot gruti :)

MieraVējos! 6. oktobris 2014 21:12

Negribu būt nepieklājīga,bet vai tad lielie bērni,kas jau savas dzīvēs Jums nevar palīdzēt ?