Nedēļas nogalē - pārgājieni un dzīvnieku iepazīšana

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Ziemas vidū, kad nav sniega, ir iespēja izstaigāties un paelpot svaigu gaisu, dodoties īsākā vai garākā pārgājienā.

Līgatnes dabas takas aicina satikt zvērus tumsā
Sestdien, 28. janvārī plkst.18:00 ikviens var pievienoties kopīgam vakara pārgājienam "Satiec zvērus tumsā!", kas norisināsies Līgatnes dabas takās.

Pārgājienu vadīs Līgatnes dabas taku darbinieki, un tā laikā būs iespēja ieraudzīt pūces, saostīt mežacūkas, mēģināt uzminēt, kur paslēpušies Lūšu ģimenes pārstāvji. Savukārt pēc pastaigas kopā ar rosīgajiem meža iemītniekiem varēs zīlēt zaķa pēdu noslēpumus, uzrakstīt savu novēlējumu mīļākajam meža zvēram un klausīties Līgatnes meža pasaku pie iedegta kamīna dabas izglītības centrā "Pauguri".

Pārgājiens sāksies pie Līgatnes dabas taku Informācijas centra. Līdzi jāņem kabatas lukturītis.

Pārgājiens lāpu gaismā Mangaļsalā
Aktīvā tūrisma portāls www.pargajieni.lv piedāvā doties aizraujošā lāpu pārgājienā pa Mangaļsalu 29. janvārī. Starts paredzēts plkst. 16:00 pie 24. autobusa pieturas “Stāvvadu iela”.

Pārgājienu sāksim ar stāstu par salas vēsturi un ģeogrāfiju un Latvijas armijas būvēta bunkura iepazīšanu. Tā kā būs bunkuru iepazīšana, aicina ņemt līdzi apģērbu un apavus, kurus nav bail sasmērēt.
Pārgājiena laikā noies apmēram 10 kilometrus. Pārgājiena maršruts ideāli piemērots arī ģimenēm ar bērniem.
Pārgājiena dalībniekiem līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdiens un dzeramais piknika pauzei. Finišs plānots 24. autobusa galapunktā Mangaļsala pirms plkst. 21:00. No šejienes var ērti nokļūt gan uz centru, gan atpakaļ uz starta vietu pēc savām automašīnām.
Dalības maksa - 5 euro individuālajiem dalībniekiem; 1, 50 euro skolēniem; Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.
Pārgājienā varam nodrošināt ar uzpildītām lāpām. Vienas lāpas cena 1,50 eiro.
Pieteikšanās pa e-pastu janis@pargajieni.lv vai tālruni norādot savu vārdu, dalībnieku skaitu un nepieciešamo lāpu skaitu.

Rīgas Zoo – ziemas naktis
Vēl šajās brīvdienās var paspēt uz Rīgas Zooloģiskā dārza ikgadējo akciju “Ziemas naktis Zoodārzā”, kas šogad noslēdzas 29. Janvārī, svētdien. Kases strādās līdz 19.00, savukārt klejot pa krēslainajām dārza takām, aplūkojot dzīvniekus, varēs līdz plkst. 21.00. Ziemas naktis Zoodārzā ir lieliska iespēja pavadīt svaigā gaisā ne vienu vien stundu, vērojot dzīvniekus gan āra aplokos, gan iekštelpu ekspozīcijās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:38

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;