Neviens nevar palidzet...

cepeluwka
cepeluwka

Labdien.Gribeju padalities ar savu problemu ,kura mani moka jau ne pirmo dienu.Man nozaga somu kura bija bernu dzimsanas apliecibas.Pa nelaimi  ( tagat es to sapratu ) vinas bija izsniegtas Lielbritanija jo berni tur dzima,tagat lai atjaunotu tas apliecibas musu brivaja Latvija neviens nevar man palidzet.Neskatoties uz to ka berni Latvijas pilsoni,viniem Latvija nevar izsniegt nevienu dokumentu.Vardu sakot gan Latvijas vestnieciba gan Lielbritanijas atrunajas ar to ka jabrauc pasiem un jakarto.Bet ko lai dara ja nau iespejas aizbraukt,berniem tikai 3 gadini,kur es vinus atstasu,nerunajot jau par cela izdevumiem,vai tiesam nau kada izeja,iznemot ka braukt uz Lielbritaniju.Zinu tikai vienu ka ja neatjaunosu bernu dzimsanas apliecibas ta vinus pat skola nenems.Vai tiesam ar cilveku janotiek kas sausmigs lai valdiba palidzetu.Nezinu,varbut es parspileju un man nau taisniba,esu strupcela.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ieva 14. janvāris 2015 11:09 cepeluwka

Jā, nu protams, ka pašiem jākārto! Vienīgi Jūs no viņiem varat prasīt padomu, kur un kā lai šos dokumentus nokārto; to viņiem būtu jāpasaka, jānorāda institūcijas, telefona numuri, kur vērsties tālāk.
Jums šos papīrus vajag, Jums arī viņi ir jākārto, par to gan nav ko brīnīties. Tieši tāpat kā saņemot dzimšanas apliecības, pases - mēs paši ejam un kārtojam lietas, nevis mūsu vietā to dara kāds labvēlis:)

cepeluwka 13. janvāris 2015 14:35 Ieva

Paldies par padomu,kas attiecas uz Lielbritanijas vestniecibu esam zvanijusi un rakstijusi atbilde viena jums pasiem jakarto jo vini tadus dokumentus nekarto.

Ieva 13. janvāris 2015 10:13

Meklētājā vajag apskatīties Birth certificates UK; tad parādīsies dažāda info. Tas, ko atradu sakarā ar iespēju pasūtīt kopiju: https://www.gov.uk/order-copy-birth-death-marriage-certificate
Ja paši nesaprotat, pieaiciniet cilvēku, kas pārvalda angļu valodu, zvaniet uz Lielbritānijas vēstniecību Latvijā, viņiem ir jāpalīdz!
Ar manis jau pieminēto gadījumu cīnījāmies 2 mēnešus, zvanījām, rakstījām un visām iespējamām institūcijām gan Latvijā, gan Īrijā; mums sanāca. Pilsonības un imigrācijas departaments arī varētu būt zinoši, lai Jums palīdzētu.
Lai izdodas!

Godaģimene.lv 13. janvāris 2015 09:07 Ieva

Ja bērni ir dzimuši Lielbritānijā,tad viņiem noteikti ir reģistrs,kur bērni ir piereģistrēti!

Mēs ieteiktu ņemt vērā Ievas ieteikumu paskatīties iespēju internetā atjaunot dzimšanas apliecības!

Ieva 13. janvāris 2015 08:25

Pirms kāda laika man bija darīšana ar dzimšanas apliecības dabūšanu, tiesa gan no Īrijas. Viņiem tur ir tāda iespēja pasūtīt atjaunoto apliecību internetā un tad viņi pa pastu atsūta. Jāmaksā bija ne pārāk lielas naudiņas.

cecii 12. janvāris 2015 22:28

Nezinu kā palīdzēt, bet tā loģiski domājot, pirmā vieta ar ko sazinātos būtu vēstniecība vai konsulārais departaments. Sazinieties un pavaicājiet pēc padoma.