Par sen sasaapeejushu jautaajumu

Ivetinna
Ivetinna

Man prieks, ka ir izveidota shii maajas lapa. Varbuut vareetu arii pacelt valsts liimenii taadu jautaajumu - atbalsts daudzbeernu ghimeneem, kas audzina vienas(-i) savus beernus.

Pirms vairaak kaa pieciem gadiem manaa ghimenee notika ljoti liela nelaime. Kad biju gaidiibaas ar ceturto beerninju, peekshnji nomira viirs. Tanii laikaa arii likvideejaas mana darbavieta un es paliku bez darba. Iisaak sakot nekaadu lielo valsts paliidziibu shajaa situaacijaa es nevareeju dabuut. Saviem skoleeniem nevareeju dabuut ne briivpusdienas, mazaakajam beernam nevareeju dabuut atvieglojumus par beernudaarza maksaajumiem u.tml. Vistrakaakais jau bija, kad beerni slimoja - nekaadas atlaides par zaaleem!!! Kad piedzima ceturtais beerninjsh, tad apgaadnieka pensija netika paaugstinaata ne par santiimu. Un taa Latvijas valdiiba ruupeejas par daudzbeernu ghimeneem!!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
maza1992 25. jūlijs 2014 20:15

pasvaldibas traki baidas no tiesibsarga ....man draudzenei pateica ka nesanak pabalsts vina teica ka parjautas tiesibsargam jo pec iegutas info liekas ka vinai vins pienakas otra diena sociala darbiniece sauca lai uzliek parakstu par to ka pieskirts GMI pabalsts nozelojami bet fakts

maza1992 25. jūlijs 2014 20:13

lieta tada ka cilveki nezina likumus un uz to spele pasvaldibas.ja mes ka cilveks raktam iesniegumu mums ir jaatbild rakstiski nevis ar teikumu "' pedejo tris menesu ienakumi jums neparedz GMI pabalstu '' jo mutiski neizskatot vieglak pateikt ne un viss un cilvecins ar nokartu degunu dodas majas domadams ko mazam mute likt.. bet rakstiski viniem ir japamato ka uz tada punkta un tadas dalas GMI pabalsts nesanak jo.......

Evita33 14. jūlijs 2014 12:59 JānisK

Ja atsaka griežas Labklājības ministrijā ar attiecīgu sūdzību jeb iesniegumu, lai pārbauda cik pamatoti. Visi kontakti piejami mājaslapā. Vienmēr esmu zvanījusi, arī par visa veida pabalstiem, VSSA vai pašvaldības atbalstiem, atbildes sniedz. Arī par darbadevēja pienākumiem. Ja likvidējās bija jāmaksā kompensācija!

Evita33 14. jūlijs 2014 12:56

Jāgriežas sociālajā dienestā pēc dzīvesvietas. Var saņemt GMI. Tak inetā ir tik daudz info. Pie tam tak būtu jāsaņem arī apgādnieka zaudējuma pabalsts no valsts arī par ceturto bērnu, jo paternitāte tak pierādāma ar laulību tajā laikā

JānisK 27. jūnijs 2014 22:15

Jāgriežas pašvaldībā ar iesniegumu. Pēc likuma ir jāsniedz atbalsts, bet praktiski atsaka. Ja atsaka var mēģināt griezties pēc palīdzības pie tiesībsarga.