Pozitīva pieredze 3+ kartes izmantošanā.

Mārīte
Mārīte

Labrīt, tā kā ļoti daudz foruma ierakstos ir negatīva informācija par nepiemērotām atlaidēm u.c.nebūšanām.. Tad piedāvāju šeit ievietot informāciju par iegūtajām atlaidēm un ietaupījumu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lvasiks 31. decembris 2014 02:51

Karte man nesen!
Bet pats lielākais atbalsts nāca Vācijā Bonnā kādā apavu bodē!
Ar diviem bērniem aizbraucām uz `fāterlandes` z-tirdziņiem paskatīties un vienam bērnam `nobruka` apavs. Nu neko,iegājām bodē nolūkoju uz atlaidēm apavus un devos pie kases. Kaut kas man lika pajautāt par atlaidēm daudzbērnu ģimenēm un parādīju`G-karti`. Viņa to apskatīja un atzinīgi novērtēja gan karti gan manu prāvo ģimeni. Tad sekoja pārsteigums. Viņa pieveda mani pie stenda un lika nolikt apavus atpakaļ un parādīja par 1/3 dārgākus apavus un teica lai nākot uz kasi. Rezultātā man `Salamandra` firmas veikalā tika piešķirta 40% atlaide. Daudz labākus apavus es ieguvu par smieklīgu cenu. Lētāk ,kā Latvijas atlaidēs par šādas klases apavu!!!
P.S. Pārdevēja lika nolikt atpakaļ manis nolūkoto pirmo apavu pāri, jo nevarēja tam piešķirt atlaidi, kā akcijas precei.

Ieva 10. decembris 2014 14:32

Veselības centrā 4 bez kavēšanās iedeva atlaidi. Tādu pašu atlaide dodot arī ar VC4 klienta karti. Tā kā apmeklējumi ir ļoti reti - reizi vai divas gadā, tad klienta kartes nav, savukārt 3+ karte ļoti labi noderēja:)

ilvuce 1. decembris 2014 14:17

Polarn O.Pyret pērkot ziemas kombinzoni arī tikām pie atlaides :), lika uzrādīt arī autovadītāja tiesības, lai pierādītu, ka karte ir mana :) Tā kā, ja ejat uz šo veikalu, jāpaņem kāds personu apliecinošs dokuments līdzi.

Ola_la 26. novembris 2014 23:34

Vairākas reizes jau dabūjām atlaidi H&M, izmantojām karti arī operas biļetēm un leļļu teātrī.

JānisK 23. novembris 2014 18:05

pozitīva pieredze H&M

EdīteKrastiņa 23. novembris 2014 16:42 civis13

Tā arī ir. Es pirku grāmatas divas, zīmēšanas bloku un līmes, atlaide bija līmēm un zīmēšanas blokam. :)
Tāpat arī a.aptiekā atlaide ir bērnu precēm.

civis13 23. novembris 2014 13:48 cecii

Interesanti mums ogrē jānis roze pateica ka karte darbojas tikai uz kancilejas precēm

EdīteKrastiņa 23. novembris 2014 09:36

Līdz šim esmu trīsreiz izmantojusi - a.aptiekā, Jānis Roze grāmatnīcā un H&M veikalā... Nākamajā nedēļā plānojas pirkums Lindex...
Man ir arī Citadeles bankas WinWin karte, līdz ar to ir veikali, kuros 3+ karte nav izdevīga... /atlaide ir mazāka vai nepilnīga...

Mārīte 13. novembris 2014 00:08 gunta.grube

O, tas gan ir feini, ka tā:)

gunta.grube 11. novembris 2014 11:12 Mārīte

regulāri iepērku ko H&M. no sākuma nelika nekur neko rakstīt, bet pēdējās reizes meitenes k-kādās tabulās rakstīja kartes datus un telefona numuru jautāja. metu kaunu pie malas un pajautāju, kam tas nepieciešams. Atbildēja, ka H&M šobrīd apkopojot 3+ ģimeņu kontaktinformāciju, lai informētu ģimenes par atlaidēm un speciāliem piedāvājumiem, jo ar laiku esot doma ieviest 3+ ģimeņu speciālos piedāvājumus paralēli ikdienas 15% atlaidei.

Mārīte 10. novembris 2014 22:12

Alfas H&M veikalā vakar dabūjām atlaidi bez kādiem starpgadījumiem, vienīgi lika parkastīties kaut kādā lapā, laikam uzskaitīs, cik "atlaiduši" 3+ ģimenēm:D.

cecii 7. novembris 2014 22:51

Šodien iepirkāmies Jāņa Rozes grāmatnīcā. Bērns izvēlējās mūzikas disku un piespraudi karoga krāsās. Pat necerēju, ka 3+ karte ko dos. Bet atlaidi iedeva. Paldies!

Ieva 7. novembris 2014 15:00

Pievienojos par VC4 - saņēmu 10% atlaidi par vizīti pie ārsta. Statoil viss notiek, paldies. Tāpat priecājos par Operas piedāvājumu, biļetes jau kabatā, atliek vien sagaidīt 16.novembri un ļauties baleta burvībai visiem kopām tur 60 eiro vietā samaksājām 30 eiro!

Mārīte 7. novembris 2014 09:56

Es biju ļoti priecīga,jo Veselības centrā 4, uzrādot pie kases šo karti saņēmu atlaidi EHO kardiogrammai bērnam, 40eiro vietā samaksāju 32eiro, sīkums, bet patīkami:).
Ādažu Zvaigzne ABC veikalā arī saņēmu atlaidi, bet arī bez 3+ kartes esmu atlaidi saņēmusi, uzrādot pasi, kurā visi bērni ierakstīti.