Sniedz palīdzīgu roku trūkumā nonākušām ģimenēm, piepildot pārtikas paku – jau otro reizi Rimi veikalos norisinās kampaņa Paēdušai Latvijai

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

 

14. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 21.00 Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma.
Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu un zirņus.


“Šajā rudenī aicinām ikvienu iesaistīties laba darba paveikšanā, nepalikt malā un atnākt uz kādu no Rimi veikaliem, lai piepildītu pārtikas paku. Tā nonāks pie tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Tieši šīm ģimenēm nereti trūkst pat minimālo iespēju galdā celt pašu pieticīgāko maltīti, lai ar siltām pusdienām pabarotu savus bērnus. Piepildīt pārtikas paku nav nedz laikietilpīgi, nedz dārgi, taču tas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst, kā arī tas sniedz gandarījumu un prieku pašam par labu paveiktu darbu,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.


Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka Paēdušai Latvijai organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā. Kopš šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi.


“Lai sniegtu savu atbalstu trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā, Rimi regulāri ziedo kvalitatīvus produktus dažādām organizācijām, kā arī pārtikas bankai Paēdušai Latvijai, un šī akcija būs otrā reize, kad aicinām arī mūsu pircējus iesaistīties un palīdzēt līdzcilvēkiem. Iepriekšējā reizē visi kopā saziedojām 2673 pārtikas pakas, turklāt bija prieks arī redzēt, ka akcijā iesaistījās tik liela daļa no mūsu pašu darbiniekiem. Šoreiz ceram, ka varēsim palīdzēt vēl plašākam cilvēku lokam!” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.
Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. 2015. gadā palīdzība tika sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem - aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

Veikali, kuros norisināsies kampaņa:

Rimi Alfa, Brīvības iela 372, Rīga
Rimi Spice, Lielirbes iela 29, Rīga
Rimi Damme, Kurzemes prospekts 1a, Rīga
Rimi Biķernieku, Biķernieku iela 160, Rīga
Rimi Stirnu, Stirnu iela 26, Rīga
Rimi Valdemāra, Kr. Valdemāra 112, Rīga
Rimi Mols, Krasta iela 46, Rīga
Rimi A7, Krustkalni, Ķekavas novads
Rimi Apelsīns, Rīgas gatve 5, Ādaži
Rimi Atbrīvošanas, Atbrīvošanas aleja 138, Rēzekne
Rimi Kauguri, Talsu šoseja 29, Jūrmala
Rimi Lielupe, Viestura iela 22, Jūrmala
Rimi Bauska, Pionieru iela 2, Bauska
Rimi Ogre, Rīgas iela 33, Ogre
Rimi Jēkabpils, Vienības iela 7, Jēkabpils
Rimi Jelgava, Katoļu iela 18, Jelgava
Rimi Satiksmes, Satiksmes iela 35, Jelgava
Rimi RAF, Rīgas iela 48, Jelgava
Rimi Fabrikas ielā 2, Valmierā
Rimi Raiņa ielā 26/28, Cēsīs
Rimi Tobago, Lielais prospekts 3/5, Ventspils
Rimi Poruka, J.Poruka 5, Ventspils
Rimi Ventspils, Annas iela 1, Ventspils
Rimi Ostmala, K.Zāles laukums 8, Liepāja
Rimi Rietumu centrs, Jaunā ostmala 3/5, Liepāja
Rimi Cietoksnis, Cietokšņa iela 70, Daugavpils
Rimi Daugavpils, 18.novembra iela 136, Daugavpils
Rimi Ditton, Cietokšņa iela 60, Daugavpils
Rimi Dobele, Brīvības iela 30, Dobele
Rimi Skolas, Skolas iela 4E, Salaspils
Rimi Talsi, Lielā iela 2, Talsi
Rimi Talsi, Dundagas iela 18, Talsi
Rimi Strēlnieku ielā 2, Siguldā
Rimi Saules ielā 6, Madonā
Rimi Sūru ielā 2, Kuldīgā
Rimi Mārupe, Daugavas iela 31, Mārupe

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies