Statoil atlaide?

ilvuce
ilvuce

Vai kādam šī atlaide jau darbojas, jo apstiprinājuma e pastu saņēmu, ka mani dati ir pareizi, tātad atbilstu daudzbērnu ģimenes statusam, bet vakar lejot benzīnu Statoilā nekādu atlaidi ar savu lojalitātes karti neieguvu? Kā tad šī atlaide darbosies? Lojalitātes kartes numuru ievadīju piesakoties kartei.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
esiņš 7. novembris 2014 16:31

No šīs kartes nav nekādas jēgas Statoilā, man tāpat ar Statoil karti jau dod tos 3.5 centus.

Iveta.Gr 3. novembris 2014 11:57

http://www.statoil.lv/lv_LV/pg1334082173370/private/Extra.html Piereģistrējies un būs 3.5centu atlaide līdz decembra vidum

Kristineee 28. oktobris 2014 19:14

nu ari aiziet paprava summina, bet vairak par tiem 2, 1 atl, an nevins nedot, tad nu letak pat sanak pa celam kada cita degvielas uzpildes stacija pieskriet, ar Rimi vai Paldies karti8-|

Agnese 28. oktobris 2014 14:47 Kristineee

Krietnu laiku atpakaļ bija iespēja iegādāties šādas patstāvīgo klientu kartes (pirms visiem tiem sudraba un zelta līmeņiem) ;) un tā kā degvielā mums mēnesī iziet pamatīga summa, kamēr es, kā taksists, diendienā nogādāju bērnus uz/no skolām (katrs dēls man savā skolā mācās, otrā pilsētas galā) un b/d, vēl pati uz darbu un atpakaļ, tad vēl bērniem papildus baseins, mežraga pūšanas nodarbības, šahs (3 Jelgavas skolās, jo meistarklases apvienotas) utt..utjp..kur vēl ģimenes izbraucieni, atpūta un ciemošanās, ir prieks, ka vismaz nedaudz izdodas ietaupīt.(Y)
Redz, mēs jau skaitamies tie "senie", kas jau visās sev svarīgajās vietās/iestādēs patstāvīgie klienti ir jau gadiem un klienta kartes mums jau pilns maks, nav pat jāuzrāda vairs, sveicinamies kā veci paziņas :D, tāpēc arī "vecajās" daudzbērnu ģimenēs, vismaz mūsējā, nav tai 3+ kartei nekāda seguma. Bet nu es gaidu, varbūt ka brīnumi notiek un arī mums, kas klientu kartes jau sen kā iegādājušies (pie tam ne par tām mazākajām summām, piemēram, J.Rozes grāmatnīcā), uzsmaidīs kāds prieciņš. :D

Kristineee 28. oktobris 2014 13:52

man zelta limenis , bet vairak pr to 2, 1 atlaidi man neviens nedotROFL
kas Jums, Agnese, par privilegijam8-|

Agnese 28. oktobris 2014 12:17 Kristineee

"paga 0,033 ir = 3,3 centi???" Jā;)
Mums ir 0,036 eiro jeb 3,6 centu atlaide.(Y)

Kristineee 28. oktobris 2014 08:27

jaa zel gan a nessummejas(hi)

Kristineee 28. oktobris 2014 08:20

Agnese cik tev ir atliade Statika?
paga 0,033 ir = 3,3 centi???

omulīgā 27. oktobris 2014 22:00 Agnese

nu par statoilu ar biju lasījusi, ka summēsies. Savukārt, ja nav krutā karte kā tev, tad tie 3.3 tomēr ir jūtama atlaide, mēs rēķinājām, ka gada griezumā pat diezgan jūtami..

Agnese 27. oktobris 2014 16:20 Iveta.Gr

"Sākotnēji tika solīts, ka šie 0.033 būs klāt pie klienta pamata atlaides".. tieši tā arī visās reklāmās tika ziņots un šis būtu bijis viens no reālākajiem ieguvumiem daudzbērnu ģimenēm, pateicoties 3+ kartei. Bet.. ar laiku visa info tika dzēsta, koriģēta, mainīta un esam tur, kur esam.:) Tik vien kā klientu piesaistīšanas triks, bez kāda seguma.

Iveta.Gr 27. oktobris 2014 14:09 maya

Sākotnēji tika solīts, ka šie 0.033 būs klāt pie klienta pamata atlaides, kas daudziem jau ir šie 0.03-0.033Eur/litrā, tātad 3+karte neko nedod un sākotbnēji sniegtā informācija bija maldinoša. Tāpat arī par Mēness aptieku-kur sākotnēji bija minēta (20-25%) atlaide uztura bagātinātājiem un vitamīniem. Kad reāli atlaide jāpiemēro, tad izrādās, ka 20% attiecas vien un 21 preci un ne tām populārākajām. Pie kam, ja šai precei jau ir atlaide (kaut vai 5%), jo tā ir akcijas prece, tad ar 3+karti vairs neko nepiemēro.

indrasniega 21. oktobris 2014 22:11 maya

Īsti jau neņirgājas gan, laikam to domu tā līdz galam neesi uzķērusi. Runa iet par to, ka ar, kā saka - parasto ikdienas klienta karti atsevišķiem uzņēmumiem, kuri braši piedāvā atlaides daudzbērnu ģimenēm, tā atlaide ir pat lielāka vai tieši tāda pati. Jo atlaides NESUMMĒJAS!
Un konkrētu ņirgu uzrāva Valmieras t.c. Valleta piedāvājums - nu tā tiešām ir reāla ņirgāšanās. Bet ķeksītis ielikts - redz, cik mēs labi un godprātīgi.
Lielākajā daļā pārējo piedāvājumu neesmu iedziļinājusies, jo mani īsti tas neskar - vairums uzņēmumu atrodas tikai Rīgā, no aptiekām visizdevīgākā ir Mana Aptieka (kurai šai pasākumā vispār nepiedalās), kur ar ikdienas klienta karti atlaide tiek piemērota visām (!!!) aptiekā nopērkamajām precēm, arī medikamentiem, bet tāda vietā, ka piemēram Zvaigzne ABC tieši tie paši piedāvātie 10% ir arī iepērkoties ar šī veikala klienta karti.

maya 21. oktobris 2014 21:13

Visiem viss ir smieklīgs,ko tad jūs gaidījāt?50%atlaidi neviens nedos,iemācieties priecāties arī par mazumiņu.Man ir svarīgs katrs cents,tie kas te ņirgājas laikam ir biezie,kam atlaide ir tad ja par velti iedod.

gunnuks 21. oktobris 2014 08:23 Māris Rūja

piekritīšu-atlaides tiešām smieklīgas!

Māris Rūja 6. oktobris 2014 00:10

Man gan viss bija kā solīts 0,033 par litru mazāk, atlaide jau vispār reāli smieklīga...

Kristineee 5. oktobris 2014 14:22

es arī 10 x pārbaudīju.:P

svīre 5. oktobris 2014 11:52 Kristineee

4 x pārbaudījām kad rakstījām šo numuru.

Kristineee 3. oktobris 2014 18:56

Ja uzpildot degvielu šādu atlaidi nesaņēmāt, tad pieteikuma veidlapā būsiet uzrādījusi citu Statoil karti. EXTRA kartes numuri viemēr sākas ar 704429 un kopā ir 17 simboli.ROFL

Kristineee 3. oktobris 2014 18:55

uzjaua Godaģimenei(devil)

svīre 3. oktobris 2014 16:22 Godaģimene.lv

Ekstra kartes numuru ievadīju piesakoties kartei, bet lejot benzīnu pateica ka atkārtoti jāreģistrē Statoil numurs. Kā tad to izdarīt? Vēlreiz reģistrēties Godaģimenes kartei?

Kristineee 3. oktobris 2014 08:59

Exstra kartes numuru biji ierakstijusi pasutot 3+ karti ?

svīre 3. oktobris 2014 08:33

Mums arī vakar nedarbojās šī atlaide, pateica kad vajag vēlreiz reģistrēt Exstra kartes numuru. Jautājums- kur????Atkal jaunu karti jāpasūta?

Ieva Apfelberga 30. septembris 2014 22:58

Jābūt Statoil EXSTRA kartei, kuras numuru jāieraksta, piesakoties 3+ kartei. Ar vienu 3+ karti atlaides nav.

Agnese 28. septembris 2014 21:49

Acīmredzot jūsu sazvanītā klientu apkalpotāja nav informēta par citiem karšu veidiem, ko varēja iegādāties krietnu laiku atpakaļ, jo konkrētā atlaides karte mums jau ir vairākus gadus, pielietota neskaitāmas reizes gan latu laikā, gan tagad ikdienā, nekāda sakara ar īslaicīgām akcijām.;) Bet nu skaidrs, tātad nekas tur nesummēsies, paldies par atbildi, paliksim pie pārbaudītām vērtībām!:)

Godaģimene.lv 28. septembris 2014 18:32 Agnese

Sveiki, Agnese!

Kā noskaidrojām no Statoil, nav tādas VIP kartes, ir EXTRA zelta;sudraba;bronzas līmeņi un katrai šai gradācijai ir attiecīga apjoma piemērota atlaide- ne lielāka par 2,1 centu. Šajā gadījumā, ja tiek piemērota +3+ Ģimenes kartes atlaides 0,033 par degvielas litru.

Iespējams, jūsu gadījumā bijusi kā īslaicīga akcija, kad klients iegūst vairāk.

1 2