Sveiki mammītes,pastasties ko jūs domājat?

mammite21
mammite21

Sveiki daudzbērnu mammītes. Pirmo reizi pievienojos jūsu mājaslapai ka ari māmiņu kluba lapai. Gribētos iesaistīties jūsu forumā un  pasakumos. Parunaties ar man līdzīgām mammītēm uzzināt ko jaunu in izteikt varbūt kādu viedokli. Vakar pirmo reizi ar ģimeni aizgāju uz kādu no māmiņu kluba pasākumiem fantazy parkā. Un man ļoti iepatikās viss ko piedzīvojām un redzējām. Tāpēc gribetos tajā visā iesaistīties,jo nekad tā īsti nēēsmu dalijusies ar saviem piedzīvojumiem un pievienojusies forumiem. Man tas ir kas jauns. Esmu 3 bērnu māmiņa,man ir 1,3 un 6 gadu vecuma bērniņi. Cenšos cik varu tikt ar visu galā,bet man ir tikai 21 gads. Un tieši tapēc nolēmu uzrakstīt. Lieta ir tāda ka tad kad kāds uzzin cik man ir gadi un cik bērni-attiekme ir nosodoša...jo esmu itkā pārāk jauna un manā vecumā vajadzētu mācīties veltīt laiku sev izveidot karjeru un atpūsties. Bet man viss apmierina,man ir burvīgi bērniņi un es cenšos darīt visu viņu labā...kautarī reizēm šķiet ka vajadzētu vairāk,es esmu jauna un maz ko zinu-vismaz ta liek domāt sabiedrība. Lūdzu izzsakiet savu viedokli pas visu ko jums izstāstiju? Man tas ir tiktiešām svarīgi :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laula 9. septembris 2014 12:19

Čaviņ! Man ir 28.gadi, un trīs burvīgi bērni. Meitiņām 7 un 6gadi, bet dēliņam 5mēn. Ļoti gribētu vēl vienu bērniņu, lai mazajam ir rotaļu biedrs. Meitiņas auga kopā un spēlējās - dziedāja, dejoja ākstijās, vēl tagad lielām esot viņas abas nepārtraukti mums gatavo teātri un modes skates, koncertus pa to mums ir jāmaksā ieejas nauda, ziedojumu veidā( der kada sīknaudiņa vai kas garšīgs). Brālītis ir viņām ļoti mīļš, bet gadu starpība ir paliela un gribas, lai arī mazam būtu labākais draugs, kam uzticēties un ar ko rotaļāties. Visi apkārtējie prasa, kā var tikt galā, bet tiešām nav grūti - meitenes jau no bērnu dienām kopā spēlējas un viņām nebija jāskraida pakaļ, tagad viņas nedaudz palīdz (cik nu viņu vecums ļauj) ar brāļa pieskatīšanu... Varu mierīgi ieiet vanna, zinu ka mazais uz tepiķa ņemas ar grabuļiem un māsas sēž blakus un spēlējas ar viņu. Varu atstāt ratos laukā guļam jo meitenes blakus smilškastē rotaļājas un ja mazais ceļas skrien mani pasaukt....
Un vakari tiešām brīžiem ir morāli grūti esi noguris, bet katram vajag uzmanību un domāju ka visās ģimenēs bērni uz vakaru ir ļoti skaļi un visu grib un visu vajag, bet tu saņemies un ej. Man katru vakaru ir jālasa pasaka ar Izteiksmi un balss maiņu atbilstoši tēliem, tad ir bučošana un mīļošanās, sasegt segās. Bet taja pašā laikā tie mīļvārdi un apskāvieni, tu zini ka tas ir to vērts, tik tiešām ir.
P.s. jāsaka ka man gan ir izglītība un arī pēc meitenēm salīdzinoši labi apmaksāts darbs, bet tagad atkal pa mājām jūtos labi, jo pēdējos trīs gadus biju noslogota darbā un likās ka ar vakariem un brīvdienām bērniem ir par maz...

Lai visām izdodas, kaut nu apkārt būtu vairāk pozitīvu cilvēku, sabiedrība manuprāt īsti nezin kā izturēties pret ģimeni kurā aug vairāki bērniņi!

maza1992 7. septembris 2014 18:18

sveika man ir 21 gads man ir 3 burvīgas meitas šobrīd cenšos pabeigt vidusskolu līdz galam neskatoties uz to ka man ām princesēm ir 5 gadi novembri paliks 6 videjai ir 4 gadi bet mazakajai somenes buss 11 menesi, izskatos es labi savam vecumam atbilstosi daudzi vnk netic ka tas visas meitenes ir manas bet es ar paceltu galvu un smaidu saku TAS VISAS IR MANAS PRINCESITES. IR GRUTI APVIENOT 3 BERNUS ar skolu un darbu, tagad nav darbs paliku bez darba.atliks vairak laika macibam un berniem ka ari viram.virs ir 6 gadus vecaks par mani un pats nacis no daudzbernu gimenes vini gimene bija 12 un tadel vina radinieki mus nenosoda maniem radiem ar nav pretenziju jo es speju parupeties par saviem berniem.Pēc profesijas esmu sociālais aprūpētājs ar visu sertifikātu esmu ari izgajusi 2 valodu kursus un berni nekad nav bijusi skersli , piebildīsu mums nav tadas omes vai vecomes kas var pieskatit mazos ikdiena pasi vien ar viru skatam savas meitas es citreiz nemu uz skolu lidz jo man skola ir sestdienas mums skola ir auklite burviga.darbadienas mazas 2 ir darzina un ir tikai jagrib un visu var izdarit galvenais ir ari vira atbalsts.Reiz man bija situacija naku no veikala ar visam savām meitam un pie veikala stavošie puisi smej :aizej atdod bērnus un laižam patusēt??Es atskatījos ar smaidu sejāpateicu meitas ir manas un jums ir cits līmeneis nekā man.šie bija vnk šoka bet manvienalga.es nekad neesu kaunejusies pa to ka man ir 3 meitas un esmu tik jauna nu ir labi vinas izaugs ies pasas tuset un kas tad man 35 gados liegs to darit berni bus daudzmaz patstavigi un visiem bus sava veida briviba.

mamma-liana@ 1. septembris 2014 11:31

Sveiki.
Arī es pirms mēnesi kļuvu par nu jau 3 bērnu māmiņu, savos 24.gados.Un ziniet-esmu lepna par to.
Man aug divas burvīgas meitas 5 un 3 gadi, un burvīgs mēnesi vecs dēliņš.
Kaut arī apkārtējo attieksme nav diez ko spīdoša un pozitīva es varu priecāties par to,ka es savos gados esmu laimīgs ģimenes cilvēks,nevis "jauniete" ,kas nezin ko vēlās. Varu priecāties par to,ka vecāki mūs atbalsta un par mūsu ģimeni ļoti priecājās un lepojās.Arī draugi un radi.
Ejot ārpus mājas es eju ar augsti paceltu galvu,ar lepnumu par savu ģimeni,un neviena tantiņa ar savām runām un šausmināšanos neliks man justies slikti.
Protams,es gribētu augstāku izglītību, vismaz profesiju kādu iegūt, bet arī to es paspēšu, kā arī daudzas no Jums.
Visas Jūs esat baigie malači, Jums saule spīd katru dienu-atliek vien paskatīties uz saviem bērniņiem.Visām Jums vēlu tikai to labāko.

Varavīksne 30. augusts 2014 15:52

Sveicieni visām māmiņām u tētiem!:)
Ko lai saka.....tāda jau ir dažu cilvēku attieksme attiecībā pret daudzbērnu ģimenēm, bet, ja tāda attieksme ir no radinieku puses, tad tas gan ir bēdīgi! Mēs esam saskārušies ar mana mammas negatīvo attieksmi.
Mums aug 3 burvīgi bērni -9, 6 un 3 gadiņi, uz doto brīdi cenšamies tikt pie ceturtā..... Ar šausmām domāju, kāda saruna man būs ar mammu.....

baiba31 28. augusts 2014 16:41

Sveikas, Saulītes.
Man ir 32 gadi, vīram 37. Mums ir 4 burvīgi bērni. Vecākajam 16. jau dosies uz Rīgu mācīties, bet jaunākajam 7 mēneši. pašiem gadiem un it sevišķi agrāk esmu saskārusies ar nosodošiem skatieniem........... ļoti daudz, Pat radi nekautrējās mūs apsmiet un.... bet tā jau ir pagātne. ir prieks, ka mēs sievietes esam palikušas atvērtākas, dalamies ar to kas ir uz sirsniņas. Ļoti labi, ka varam šeit parunāties un viena otru atbalstīt. Es vairs neņemu galvā kas citiem nepatīk. Man ir svarīgi, tas ko domā un kā jūtas mana ģimene, tas ir vīrs un bērni. Man vienalga ko saka kāda omīte, ka viņas laikā tā nebija.... Turaties pie savām vērtībām!!! (L)

sirsnina 28. augusts 2014 14:57

sveikas daudzbernu mammuces:)
man liekas daudzas no mums ir saskarusas ar so sabiedribas negativo attieksmi. vai tad ta nav?ari es!man nupat palika28gadi un man ir 4mani susliki:) ta es vinus saucu.vecakajai meitai bus decembri 7 gadi, delam jau 5 gadi,otrai meitai decembri bus 4 gadi un no otram attiecibam meitinai jau gads un divi menesi ir.virs mani pameta kad man tresajam berninam bij menesis,daudz sliktu vardu un nosodijuma dzirdeju, tacu bernu bucas un apskavieni man daudz nozime un dod loti daudz speka dzivot talak.biju samierinajusies jau ar to visu kam gaju cauri dzive.meginaju iepazities caur portaliem ar iriesiem,tacu....pat atcereties negribas,ari nosodijumi,sexa piedavajumi un no nopietnam attiecibam neka.sis murgu pilnais gads bij gruts, bet tad iepazinos ar virieti kas par spiti tam ka man jau bij tris berni, velejas ar mani koopigu gimeni:) ta nju mes sakam veidot musu gimeni, vins gribej berninu tacu es nebiju drosa, bet maza milule pati pieteicas:) biju rupju nomakta, tacu zinaju ka vins man palizes.te nju mes esam visa liela gimene:)manas trejmeitinas unmani divi viriesi,kurus es loti milu. ja, es nenoliegsu kad reizem ir gruti,tad spilvena ir labakais draugs, kad vajag paraudat, tacu katru vakaru, ritu vai pusdienlaika kad ejam cucat-mammu bucas,milu, cuci saldi, sapno par mums, tas izsaka visu:)es esmu laimiga kad vini man ir:) es esmu par kuplam, laimigam gimenem:)ja vel beigas piebilstot, ari man nav nekadas dizas izglitibas nedz ari karjeras...oties man ir 4 mani susliki kas mani priece:D ;)

tas tads neliels ieskats mana gimenite:) (hi)(hi)(hi)parak jau aizrunajos;)

mammite 26. augusts 2014 13:16

sveika.man 30 un 6 briniskigi puikas..esmu laimiiga.nav man izgliitiibas,ne karjeras..virs gan skolojas,lai var gimeni uztureet.attieksme ir loti negatiiva,iipasi jau ja naakas saskarties ar socialajiem darbiniekiem..brrrrrrr...biju paintereseeties,vai nevaram sanemt davanu kartes berniem,skolas precu iegadei..man nolasija lekciju par gimenes planosanu..bet emu ari dzirdejusi ka nav ko dzemdet utt...neesam jau nabadzigi,bet kadreiz veletos kadu atbalstu.nolemu,ka nekad vairs dzive neiesu..zinu paies laiks cilveki ir runajusi un runaas,bet,man buus vecumdienaas atbalsts..pilni pansionaati ir ar karjeristeem,kas uzskatija,ka dzemdet bernus ir lieki.un es zinu,ZINU,ka Dievs sveetii gimenes,kur dzimst beerni,jo taa ir patiesaa sievietes suutiiba..bucas visaam daudzbernu maaminjaam:*

zane 24. augusts 2014 11:55

sweika nju man ir 22gadi un man ari ir 3berniji un es ar to lepojus un ko citi man saska nenemu izti vera lai vini skatas savu dzivei un lai nemaca mani un es teu iesaku tiesi to pasu darit nenem nevienu galva un tas ari vis tu tak pa saviem berniem rupejies pati a nevis kadam citam dod vinus audzinat un tape turies un pacel galu gaisa un ej tik uz prieksu un lepojies ka teu ir tik burvigi benini :)

Algima 23. augusts 2014 09:37

Labdien mammite21 izlasiju tavu stastu un teiksu ta ka vienai otrai sievietei 21 gada vecuma ir vairak prata un atbildibas neka citam 30 un vairak gados.ta ka nenem vinius vera. berninius tak audzini pati un tava dzive ir tava darisana un citiem tur nau dalas. pasai mana ir 31 gads un tagat gaidu 5 berniniu tapat atieksme no cilvekiem ir negativa ko es domajot ka tik grutos laikos parakstijos uz 5 bernu bet ir viens bet ar saviem berniem tieku gala pati un ne pasvaldibai ne kadam citam neuzbazos ar savam problemam man ir viena draudzene kam 2 berni un dzivo uz statusiem un pabalstiem tad rodas jautajums kura no mums ir slogs pasvaldibai jo es no tas neprasu neko. Tapec nenemu cilveku runas vera un iesaku ari tev nenemt vera. Kada tev vaina jauna mamma izaudzinasi savus bernus un vel bus ta laika ari sev ;) Ta ka tik turies un esi stipra