Ziemas - vasaras laika maiņas un veselība

Lauvinaa
Lauvinaa

Nu jau pēc pāris dienām notiks kārtējā pulksteņa grozīšana. Pāriesim uz ziemas laiku.

Mani šī pāreja izsit no līdzsvara un es pilnībā atbalstu tās izskaušanu. Ir jau arī daudz pētījumi par šo jautājumu un dažas valstis ir atteikušās no laika maiņas.

Lai paliek visu laiku vasaras laiks, tad vasarā būs optimāli, bet ziemā jebkurā gadījumā ir nakts no rīta, kad ceļamies un tumšs, kad nākam mājās no darba.

Papildus katru reizi ir jāgroza pulkstenis. Vienu reizi kaut, kas nogāja greizi un laiks nepārgāja, nokavēju darbu :) Pēc tam pārbaudīju cik pulkstens pareizslaiks.lv un, protams, pulkstenis rādīja vasaras laiku. Labi, ka priekšniecība bija saprotoša., bet tas sīkums. Svarīgāk būtu palikt pie viena laika.

Putni, dzīvnieki, rāpuļi un jebkuri citi dzīvnieki, taču negroza pulksteņus, bet vienkārši dzīvo. Vai mēs kā radības kronis to nevaram?

Arī bērniem šādas pārmaiņas nenāk par labu. Pierod pie viena ritma, tad pēkšņi jāsāk iet gulēt citā laikā. Lielākajiem nav tik traki, bet mazos, kas vēl neiet bērnudārzā vai tikko sākuši iet tas var pamatīgi izsist no līdzsvara.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rryanallen 9. marts 2019 00:28

Pirkt pasi,ID,vadītāja apliecību(WhatsApp:+447459294174)IELTS, TOEFL un daudzus citus

Kas ir: +447459294174
šūna: +441618506062
E-pasts: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk
Skype: rollins.wocott.

Mēs esam asociācijas tīkls, kas atbild par reālu īstu pasu, reālu īstu datu bāzes reģistrētu pasu un citu pilsonības dokumentu sagatavošanu. Mēs varam garantēt, ka jums var būt jauna identitāte, sākot ar tīru jaunu īstu dzimšanas apliecību, personas apliecību, autovadītāja apliecību, viltus pasēm, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus varat iedomāties?
PIEDĀVU PIEDĀVĀJUMU TIESĪBU AKTA PAKALPOJUMAM
ASIAN PASSPORT,
KANADIJAS PASSPORT,
Āfrikas PASSPORT,
AMERICAN PASSPORT,
AUSTRALIAN PASSPORT,
.REGISTRĒTIE UN NEKUSTAMIE PASĀKUMI VALSTĪM ES SAVIENĪBĀ.
Es piedāvāšu pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
• Īstās valdības izsniegtā ID saņemšana citā identitātē (jaunie vārdi),
• jauns sociālā nodrošinājuma numurs (pārbaudāms ar SSA);
• Kontu pārbaude un saglabāšana jaunajam ID,
•Kredītkartes,
• Pārvietošana,
• pases, diplomātiskās pases, jaunās pases, \ t
• jaunu identifikācijas dokumentu sagatavošana un iegūšana;
• Mēs arī veicam darba atļaujas un bankas izrakstus un esam savienoti ar piedāvājuma piedāvājumiem valstī, piemēram, AAE, ASV, KANĀDA, Lielbritānija, Ķīna, Peru, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Francija uc
• Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami visu 50 valstu un visu tautību iedzīvotājiem visā pasaulē;
OSTAS, TRANSPORTLĪDZEKĻA LICENCES, ID CARDS.GENUINE PASSPORTI, VADĪTĀJA LICENCES UN CITI PĀRDOŠANAS VALSTU DOKUMENTI. PASSPORTS UK PAR PĀRDOŠANU, DIPLOMĀTIKAS KANĀDU FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, PĀRDOŠANAS AUTOMAŠĪNAS LICENCE, ĶĪMISKĀ RISINĀJUMS, NAUDAS TĪRĪŠANA UN ĶĪMISKĀ AKTIVĀCIJA.

Pirkt pasi, ID kartes, vadītāja apliecību (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL

Nopirkt īstas Zaļās kartes Apmācības sertifikātus M GCSE, A līmeņus, vidusskolas diplomu sertifikātus, GMAT, MCAT un LSAT eksāmenu sertifikātus un kredītkartes, skolu diplomus, skolas grādus visu pilnīgi jaunā nosaukumā, kas izdots un reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā.
Mēs esam labākie patiesu augstas kvalitātes dokumentu ražotāji.
Visiem pieprasījumiem sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju;