Ziemassvētki mazajiem Liepupiešiem!

Kate
Kate

Vai māmiņas, gribu padalīties ar šodien piedzīvoto Ziemassvētku pasākumu mazajiem Liepupiešiem! Ka ir Jūsu pagastu pašvaldībās?

Izlasīju vietējā avīzītē 18.12.2015. “Salacgrīvas novada ziņas” ka 20.12.2015 Liepupes tautas namā notiks Ziemassvētki mazajiem Liepupiešiem!  Saposu savus mazuļus un devos uz to! Liels bija mans izbrīns, ka mani dvīņi (10 mēn.) un 4 gādnieks  dāvanas nesaņēma. Es biju šokā! Sāku interesēties kāpēc? Viena māmiņa laipni paskaidroja, ka par paciņu ir samaksājusi 4.00 EUR un tas bija jāizdara savlaicīgi līdz 15.12.2015. Protams, es  pat neiedomājos ka tas nav par velti, jo līdz šim biju deklarēta Limbažu pašvaldībā, kur ik gadu saņēmu ielūgumu uz Ziemassvētkiem  mazie Limbažniekiem un tur  paciņu saņēma ik viens mazulis  par brīvu. Šogad esmu deklarēta Liepupes pagastā  un tādu pārsteigumu un pazemojumu  piedzīvoju pirmo reizi.   Avīzi ko lasīju informācijas par maskas paciņu nebija!

Protams mēs varam teikt ka pameklē internētā, vietējās afišas rūpīgi izlasi tur skaidri rakstīts-  savlaicīgi pieteikties!

Es dzīvoju laukos un man ir divi zīdiņi par ko ir jārūpējas nevis internetā jāsēž un jāvazājas kaut kur tālumā lasīt afišas! Ir taču daudzas ģimenes kurām nav interneta un ģimenes kam katrs EUR ir no svara. Vai tāpēc pagasts nevar atļauties savus  visus mazos Liepupiešus tomēr apsveikt. Mazuļi  ir  pagasta nākotne! Vai tiešām Liepupes pagastā ir tik milzīgi daudz mazuļu ka paciņās izmaksās tūkstošus.  Esmu šokā vai tiešām Liepupes pagastā ir tik daudz jaundzimušo bērnu un bērnu līdz 3 gadu vecumam ka viņi nav pelnījuši Ziemassvētku dāvaniņu no pagasta par brīvu. Vai tiešām Ziemassvētku dāvaniņu ir pelnījuši tie kas par to var samaksāt?

Esmu ļoti dusmīga uz Liepupes pašvaldību par to ka nespēj apsveikt pašus mazākos Liepupiešus vienu reizi gadā! Kauns, kauns, kauns!

Ko Jūs par to visu domāja? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kate 22. decembris 2015 22:04

Jā, Indrasniega to esmu arī izdarījušu.
Nemiers mani dīdīja un vēlējos noskaidrot, vai tiešām ir tā, ka mazākie Salacgrīvas novada reģistrētie mazuļi gadu no gada ir palikuši bez Ziemassvētku sveiciena no Salacgrīvas novada. Veicu zvanu uz Salacgrīvas novada klientu apkalpošanas centru t. 64075000., lai noskaidrotu. Saruna izvērtās ļoti nepatīkami. Sieviete bezkaunīgi pasaka, ka esmu pirmā māmiņa kas par to interesējās un dzenos pakaļ Ziemassvētku paciņai. Un kāpēc es bērnu nesūtu dārziņā. Un vispār tāpat to paciņu vecāki apēd. Padoms bija, lai tētis pārģērbjas par vecīti. Laipni atkārtoja, ka Salacgrīvas novadā mazākos Ziemassvētkos neapsveic , bet vienu reizi gadā tiek apsveikti tad kad tiek uzņemti Salacgrīvas novadā….. Man nav zināms ka 10 mēn. vai 1 un 1.5 gadus vecus mazuļus uzņemtu dārziņā. Var taču uzdāvināt rotaļlietu, grāmatiņu utt. Man smiekli nāk! Man nevajag to paciņu, bet gan attieksmi visiem vienādu. Vai tiešām mazulīši nav pelnījuši un viņi jāsoda, par to, ka ir maziņi?
Nosūtīju vēstuli domei 30.12.2015 būs domes sēde... tad būs jaunumi...

indrasniega 22. decembris 2015 19:47

Domāju, ka tieši šādu vēstuli Tev vajadzētu nosūtīt Liepupes pagasta priekšsēdētājam. Varbūt sāks apdomāt. ;)